Maria Krzemień

Psycholog, psychoterapeuta, trener, coach, doradca chrześcijański. Autorka projektu „Żyj po Bożemu”. Prowadzi warsztaty psychologiczne dla chrześcijan, pisze bloga oraz prowadzi fanpage Żyj po Bożemu. W Poradni prowadzi psychoterapię indywidualną dla dorosłych oraz poradnictwo chrześcijańskie i coaching.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, kursu trenerskiego w szkole Metrum oraz Akademii Coachingu. Ukończyła szkolenie z poradnictwa chrześcijańskiego w Fundacji Życie i Misja w Ustroniu oraz szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania. Obecnie bierze udział w całościowym kursie psychoterapii przy Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin „Na szlaku” w Krakowie. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji indywidualnej oraz grupowej.

Ma kilkuletnie doświadczenie pracy w obszarach takich jak: tożsamość, poczucie własnej wartości, samoocena, negatywne przekonania, określanie i realizacja celów. Szczególnie pasjonuje ją połączenie rozwoju psychologicznego z wiarą w Boga oraz doświadczeniem łaski. Czuje się powołana do pracy psychologicznej wśród ludzi wierzących, ponieważ pragnie, aby każda osoba w Kościele doświadczała „życia w obfitości”.