Poradnia psychologiczna

Chrześcijańska Poradnia Psychologiczna SHALOM powstała jako odpowiedź na wielkie zapotrzebowanie miejsca z wartościami, w którym można otrzymać profesjonalną pomoc psychologiczną. Pracujący u nas specjaliści są chrześcijanami, a jednocześnie zdobywają bogate naukowe doświadczenie, aby móc kompetentnie i rzetelnie pomagać tym, którzy potrzebują pomocy wolnej od nurtów innych duchowości. Nasz zespół ma za zadanie pomóc w odzyskaniu pokoju, wewnętrznego zintegrowania poprzez przepracowanie dotychczasowych trudnych doświadczeń, trudnych życiowych historii i zranień.

Oferujemy profesjonalną i dopasowaną do Twoich potrzeb pomoc psychologiczną. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć przestrzeń swobodnej rozmowy o wszystkich ważnych dla Ciebie sprawach. 

POMAGAMY OSOBOM, KTÓRE:

  • chcą się rozwijać, dokonywać zmian w swoim życiu, także zawodowym,
  • szukają wsparcia na drodze wiary,
  • nie radzą sobie z emocjami, odczuwają lęk i niepokój, towarzyszy im smutek i brak chęci do życia,
  • szukają pomocy w sytuacji kryzysu życiowego,


  • doświadczają zaburzeń nerwicowych i lękowych,
  • mają trudności w relacjach z innymi ludźmi, np. w małżeństwie lub z dziećmi,
  • mają trudności z kontrolą lub są uzależnione od zachowań seksualnych lub innych zachowań nałogowych,
  • nadużywają lub są uzależnione od alkoholu, substancji psychoaktywnych.

ZAPISY I KONTAKT

Siedziba Chrześcijańskiej Poradni Psychologicznej Shalom:

ul. Batorego 15a/8
31-135 Kraków

Zgłoszenia na konsultacje prosimy kierować na adres: poradnia@glosnapustyni.pl,

w razie pytań zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godz. 12-16 pod numerem telefonu: 570 329 545.

Konsultacja psychoterapeutyczna – 120 zł

Psychoterapia indywidualna, coaching – 110 zł

Psychoterapia par – 160 zł

Psychoterapia rodzinna – 150 zł


Spotkania odwołane przez pacjenta później niż na 24 godziny przed umówioną sesją są pełnopłatne.

 

 

 

 

RODZAJE POMOCY, KTÓRE OFERUJEMY

Psychoterapia

Psychoterapia to forma pomocy, w której na nowo przechodzi się te trudności, których konsekwencje utrudniają codzienne funkcjonowanie. To proces, w którym w warunkach bezpiecznych i akceptujących powstają nowe korekcyjne doświadczenia. To budowanie siebie niejako na nowo, by z nowymi doświadczeniami móc zacząć żyć w sposób wolny od schematów i dysfunkcyjnego działania. W naszej poradni można skorzystać z psychoterapii indywidualnej, małżeńskiej, rodzinnej oraz psychoterapii uzależnień.

Coaching chrześcijański

Jest doskonałym narzędziem rozwoju dla osób, które twierdzą, że ich życie generalnie jest w porządku, ale czują, że istnieje coś więcej: pragną się rozwijać, poznać swój potencjał oraz sposoby, które pomogą im dokonać zmian w różnych sferach ich życia, marzą, aby wyrwać się ze stagnacji codzienności. W pracy bazujemy na założeniach antropologii chrześcijańskiej, wskazującej na to, że człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boga, który pragnie naszego spełnienia i życia w obfitości. Coaching chrześcijański to podejście do efektywności osobistej, umożliwiające przejście z punktu, gdzie jest człowiek do punktu, gdzie chce widzieć go Pan Bóg.

Doradztwo zawodowe

Zapewnia wsparcie w odnalezieniu właściwej ścieżki zawodowej oraz pomoc w przygotowaniu do jej rozpoczęcia lub zmiany. W ramach doradztwa pracujemy nad zwiększeniem świadomości mocnych stron, potencjału oraz kompetencje klienta. Dostarczamy także wiedzę o rynku pracy oraz uczymy dobrych praktyk związanych z procesem poszukiwania pracy i udziału w rekrutacji.

Psychologiczne warsztaty rozwojowe

dedykowane są dla osób, które chcą podjąć nad sobą pracę w bardzo konkretnych obszarach, tj. komunikacja, uczucia czy asertywność. Warsztaty odbywają się małych grupach, cechuje je duża aktywność uczestników oraz trenowanie określonych umiejętności, ćwiczenie odpowiednich zachowań.