Poradnia psychologiczna

Chrześcijańska Poradnia Psychologiczna SHALOM powstała jako odpowiedź na wielkie zapotrzebowanie miejsca z wartościami, w którym można otrzymać profesjonalną pomoc psychologiczną. Pracujący u nas specjaliści są chrześcijanami, a jednocześnie zdobywają bogate naukowe doświadczenie, aby móc kompetentnie i rzetelnie pomagać tym, którzy potrzebują pomocy wolnej od nurtów innych duchowości. Nasz zespół ma za zadanie pomóc w odzyskaniu pokoju, wewnętrznego zintegrowania poprzez przepracowanie dotychczasowych trudnych doświadczeń, trudnych życiowych historii i zranień.

Oferujemy profesjonalną i dopasowaną do Twoich potrzeb pomoc psychologiczną. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć przestrzeń swobodnej rozmowy o wszystkich ważnych dla Ciebie sprawach. 

POMAGAMY OSOBOM, KTÓRE:

  • chcą się rozwijać, dokonywać zmian w swoim życiu, także zawodowym,
  • szukają wsparcia na drodze wiary,
  • nie radzą sobie z emocjami, odczuwają lęk i niepokój, towarzyszy im smutek i brak chęci do życia,
  • szukają pomocy w sytuacji kryzysu życiowego,


  • doświadczają zaburzeń nerwicowych i lękowych,
  • mają trudności w relacjach z innymi ludźmi, np. w małżeństwie lub z dziećmi,
  • mają trudności z kontrolą lub są uzależnione od zachowań seksualnych lub innych zachowań nałogowych,
  • nadużywają lub są uzależnione od alkoholu, substancji psychoaktywnych.

ZAPISY I KONTAKT

Zgłoszenia na konsultacje prosimy kierować na adres: poradnia@glosnapustyni.pl, w razie pytań zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godz. 12-16 pod numerem telefonu: 570 329 545.

Konsultacja psychoterapeutyczna – 120 zł

Psychoterapia indywidualna, coaching – 110 zł

Psychoterapia par – 160 zł

Psychoterapia rodzinna – 150 zł


Spotkania odwołane przez pacjenta później niż na 24 godziny przed umówioną sesją są pełnopłatne.

RODZAJE POMOCY, KTÓRE OFERUJEMY

Psychoterapia

Psychoterapia to forma pomocy, w której na nowo przechodzi się te trudności, których konsekwencje utrudniają codzienne funkcjonowanie. To proces, w którym w warunkach bezpiecznych i akceptujących powstają nowe korekcyjne doświadczenia. To budowanie siebie niejako na nowo, by z nowymi doświadczeniami móc zacząć żyć w sposób wolny od schematów i dysfunkcyjnego działania. W naszej poradni można skorzystać z psychoterapii indywidualnej, małżeńskiej, rodzinnej oraz psychoterapii uzależnień.

Coaching chrześcijański

Jest doskonałym narzędziem rozwoju dla osób, które twierdzą, że ich życie generalnie jest w porządku, ale czują, że istnieje coś więcej: pragną się rozwijać, poznać swój potencjał oraz sposoby, które pomogą im dokonać zmian w różnych sferach ich życia, marzą, aby wyrwać się ze stagnacji codzienności. W pracy bazujemy na założeniach antropologii chrześcijańskiej, wskazującej na to, że człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boga, który pragnie naszego spełnienia i życia w obfitości. Coaching chrześcijański to podejście do efektywności osobistej, umożliwiające przejście z punktu, gdzie jest człowiek do punktu, gdzie chce widzieć go Pan Bóg.

Poradnictwo chrześcijańskie

To nowatorska forma pomocy psychologicznej skierowana do osób wierzących. Jest to rodzaj duchowego kierownictwa połączonego ze wsparciem psychologicznym. Poradnictwo chrześcijańskie korzysta zarówno z narzędzi psychologicznych, jak i z Pisma Świętego, wskazówek duchowych oraz modlitwy. Jego celem jest odnalezienie Bożych rozwiązań problemów.

Doradztwo zawodowe

Zapewnia wsparcie w odnalezieniu właściwej ścieżki zawodowej oraz pomoc w przygotowaniu do jej rozpoczęcia lub zmiany. W ramach doradztwa pracujemy nad zwiększeniem świadomości mocnych stron, potencjału oraz kompetencje klienta. Dostarczamy także wiedzę o rynku pracy oraz uczymy dobrych praktyk związanych z procesem poszukiwania pracy i udziału w rekrutacji.

Psychologiczne warsztaty rozwojowe

dedykowane są dla osób, które chcą podjąć nad sobą pracę w bardzo konkretnych obszarach, tj. komunikacja, uczucia czy asertywność. Warsztaty odbywają się małych grupach, cechuje je duża aktywność uczestników oraz trenowanie określonych umiejętności, ćwiczenie odpowiednich zachowań.