Co mówi dziś Duch Święty do Kościoła?

Na najbliższe spotkanie online Głos na Pustyni zapraszamy Was serdecznie już jutro, 8 kwietnia (środa), o godzinie 19:00 na nasz profil na Facebooku.

Czas, w którym obecnie żyjemy jest z całą pewnością wyjątkowym czasem, w którym Bóg nadal działa i nadal do nas mówi. W najbliższą środę w czasie naszego spotkania online, o to, co mówi Duch w obecnym czasie do Kościoła zapytamy Michelle Moran ❤️ która będzie naszym online-gościem. Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny będziemy mogli jej posłuchać.

Spotkanie będzie tłumaczone na język polski.

Nasz jutrzejszy gość jest naprawdę wyjątkowy. W latach 2007-2017 Michelle pełniła służbę Przewodniczącej Międzynarodowych Służb Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej (ICCRS), czyli watykańskiego organu, który zrzeszał i koordynował wszystkie rzeczywistości odnowy charyzmatycznej Kościoła katolickiego na świecie. Posługiwała w CCR (Catholic Charismatic Renewal) na całym świecie jako nauczyciel i mówca. W 2007 roku papież Benedykta XVI minował ją członkiem Papieskiej Rady ds. Świeckich. Michelle brała również udział w pracach nad statutami CHARIS.

Michelle Moran ma bogate doświadczenie w posłudze parafialnej, ewangelizacji oraz pracy na rzecz Kościoła. W 1998 roku ukończyła studia magisterskie z teologii pastoralnej w Cambridge Theological Federation, gdzie obroniła pracę magisterską pod tytułem „Przywództwo i duszpasterska rola katolickich parafii”. Jest autorką książek i artykułów dla czasopism katolickich i ekumenicznych.
Wraz z mężem Peterem założyła wspólnotę Sion Catholic Community for Evangelism. Jej marzeniem jest wyposażanie do posługi i przywództwa w Kościele młodego pokolenia liderów. W lutym 2019 r. była jednym z trzech nauczycieli prowadzących Kurs LTC dla Liderów Wspólnot Charyzmatycznych, który odbywał się w Opactwie w Tyńcu, który jako Głos na Pustyni mieliśmy przywilej współorganizować.

Zapraszamy Was serdecznie – a Wy zaproście swoich znajomych i przyjaciół. A zapraszanie na spotkanie-online stwarza nowe możliwości – każdy, bez względu na odległość, może wziąć w nim udział :)

Do zobaczenia w środowy wieczór o 19:00 na naszym profilu na FB 👋

PS Jeśli ktoś z Waszych znajomych nie ma konta na Facebooku, to może do nas dołączyć bez logowania się, po kliknięciu w adres ➡️ https://www.facebook.com/glosnapustyni/

👉 Ważna informacja techniczna: należy to zrobić w przeglądarce Chrome (takie informacje dotarły do nas od uczestników naszej poprzedniej transmisji online).mich