Echo serca – czyli o tożsamości, sercu Ojca i rozpoznaniu synowskim

Zapraszamy  Was serdecznie w najbliższą środę, 10 lipca na 19:00 na Balicką 214 w Krakowie na kolejne spotkanie środowe Głosu na Pustyni. Nauczaniem „Echo serca – czyli o tożsamości, sercu Ojca i rozpoznaniu synowskim” podzieli się nasz gość z Nowego Sącza:  dr Andrzej Migda – religioznawca, kulturoznawca, prezbiter, pastor, lider Kościoła oraz duszpasterz, który poproszony o swoje BIO, napisał: uczeń Mistrza z Nazaretu, usiłujący potykając się nieustannie, kochać i naśladować Jezusa.

Spotkanie rozpoczniemy od uwielbienia. Możecie dołączyć na nie w każdej chwili.

I jeszcze kilka słów o naszym gościu:

dr Andrzej Migda – dyrektor Instytutu Rozwoju Kościoła i wykładowca w Wyższej Szkole Teologiczno społecznej w Warszawie. Współtwórca Seminarium Protestantologicznego w Instytucie Religioznawstwa UJ oraz Religioznawczej Pracowni Badań Pentekostalnych WSTS.

Autor wielu artykułów naukowych oraz książek: ”Egzorcyzm pentekostalny” oraz „Mistycyzm pentekostalny w Polsce”. Współorganizator konferencji naukowych dotyczących poszukiwania i opisu tożsamości pentekostalnej.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako społeczny kurator sądowy dla nieletnich, pastor, lider Kościoła oraz duszpasterz.

Od blisko 30 lat razem z żoną, posługuje w uwolnieniu i uwielbieniu – zwłaszcza proroczym. Swoją wiedzę z dziedziny psychologii, religioznawstwa i teologii duchowości łączy z praktyką kierownika duchowego i egzorcysty.

Do zobaczenia w środę 10 lipca o 19:00 na Balickiej 214 w Krakowie.