Zapraszamy Was serdecznie w najbliższą środę, 10 lipca na 19:00 na Balicką 214 w Krakowie na kolejne spotkanie środowe Głosu na Pustyni. Nauczaniem „Echo serca – czyli o tożsamości, sercu Ojca i rozpoznaniu synowskim” podzieli się nasz gość z Nowego Sącza: dr Andrzej Migda – religioznawca, kulturoznawca, prezbiter, pastor, lider Kościoła oraz duszpasterz, który poproszony o swoje BIO, napisał: uczeń Mistrza z Nazaretu, usiłujący potykając się nieustannie, kochać i naśladować Jezusa.
Spotkanie rozpoczniemy od uwielbienia. Możecie dołączyć na nie w każdej chwili.
I jeszcze kilka słów o naszym gościu:
dr Andrzej Migda – dyrektor Instytutu Rozwoju Kościoła i wykładowca w Wyższej Szkole Teologiczno społecznej w Warszawie. Współtwórca Seminarium Protestantologicznego w Instytucie Religioznawstwa UJ oraz Religioznawczej Pracowni Badań Pentekostalnych WSTS.
Autor wielu artykułów naukowych oraz książek: ”Egzorcyzm pentekostalny” oraz „Mistycyzm pentekostalny w Polsce”. Współorganizator konferencji naukowych dotyczących poszukiwania i opisu tożsamości pentekostalnej.
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako społeczny kurator sądowy dla nieletnich, pastor, lider Kościoła oraz duszpasterz.
Od blisko 30 lat razem z żoną, posługuje w uwolnieniu i uwielbieniu – zwłaszcza proroczym. Swoją wiedzę z dziedziny psychologii, religioznawstwa i teologii duchowości łączy z praktyką kierownika duchowego i egzorcysty.
Do zobaczenia w środę 10 lipca o 19:00 na Balickiej 214 w Krakowie.
Chrześcijańska Fundacja Głos na Pustyni nie jest instytucją kościelną, choć została powołana na rzecz odnowy i w służbie Kościołowi. Łączy ona ludzi, którzy kochają Kościół i są jego częścią. Jednak jako organizacja pozarządowa realizujemy nasze cele statutowe, podejmując różnorodne działania na rzecz zmiany życia ludzi, w tym poradnię chrześcijańską, projekcje filmowe, działalność wydawniczą, kursy i warsztaty, a przede wszystkim Wspólnotę.
Aby można było odsłuchać takiego nauczania potrzeba m.in. utrzymania serwera, domeny, administracji strony internetowej, przygotowania każdego z nagrań, inwestycji w odpowiedni sprzęt i oprogramowanie. Osoba, przygotowująca nauczanie spędza nad nim od kilku do kilkunastu godzin. Dodatkowo zatrudniamy osobę, która technicznie odszumia pliki audio, aby można było je odsłuchiwać na stronie (w dobrej jakości). Są też osoby, które rejestrują nagranie czy przygotowują sprzęt techniczny. Za jednym wykładem kryje się zaangażowanie wielu osób.
Kwota 5-6 zł jest naprawdę symboliczna i jest wyrazem szacunku do pracy tych osób, które współtworzą każde z nagrań. Zaznaczamy tylko, że gdyby wycenić rzeczywistą ilość pracy - każde z nich musiałoby kosztować sporo więcej. Oczywiście jeśli ktoś z Państwa nie jest w stanie zapłacić tej kwoty z racji finansowych trudności, prosimy o taką informację na adres: fundacja@glosnapustyni.pl.
Spotkania Wspólnoty są otwarte dla każdego, każdy może przyjść i uczestniczyć w nauczaniu na żywo, do czego serdecznie zapraszamy.