Nasze najbliższe spotkanie już w nadchodzącą środę 28 sierpnia o 19:00 na Balickiej 214 w Krakowie, na które bardzo serdecznie Was zapraszamy!
Zaczniemy od uwielbienia, po którym usłyszymy nauczanie Rafała Indyka pod tytułem: “Forever Young”. Usłyszymy o tym, że to wiek nie determinuje naszej gorliwości w posłudze dla Boga. Będzie też o młodości niezwiązanej z PESELem oraz o wymówkach, które z naszych ust słyszy Bóg ucieczce od powołania i o wzajemnej zachęcie, która pomaga nam w nim wytrwać.
I jeszcze kilka słów o naszym środowym mówcy:
Rafał Indyk – z wykształcenia teolog (specjalizacja katechetyczno-pastoralna), jeden z liderów uwielbienia w Głosie na Pustyni, zawodowo związany z Chrześcijańską Fundacją Głos na Pustyni, w której odpowiada za koordynowanie projektu “Nie wszystko jedno” skupionego na trosce o jedność chrześcijan. Wieloletni katecheta i wychowawca dzieci i młodzieży, zafascynowany rodzicielstwem mąż Joanny i ojciec dwójki dzieci Tadeusza i Michaliny. Prowadzi bloga Ojcowizja, w którym dzieli się perspektywą swojego życia jako wierzącego taty.
Chrześcijańska Fundacja Głos na Pustyni nie jest instytucją kościelną, choć została powołana na rzecz odnowy i w służbie Kościołowi. Łączy ona ludzi, którzy kochają Kościół i są jego częścią. Jednak jako organizacja pozarządowa realizujemy nasze cele statutowe, podejmując różnorodne działania na rzecz zmiany życia ludzi, w tym poradnię chrześcijańską, projekcje filmowe, działalność wydawniczą, kursy i warsztaty, a przede wszystkim Wspólnotę.
Aby można było odsłuchać takiego nauczania potrzeba m.in. utrzymania serwera, domeny, administracji strony internetowej, przygotowania każdego z nagrań, inwestycji w odpowiedni sprzęt i oprogramowanie. Osoba, przygotowująca nauczanie spędza nad nim od kilku do kilkunastu godzin. Dodatkowo zatrudniamy osobę, która technicznie odszumia pliki audio, aby można było je odsłuchiwać na stronie (w dobrej jakości). Są też osoby, które rejestrują nagranie czy przygotowują sprzęt techniczny. Za jednym wykładem kryje się zaangażowanie wielu osób.
Kwota 5-6 zł jest naprawdę symboliczna i jest wyrazem szacunku do pracy tych osób, które współtworzą każde z nagrań. Zaznaczamy tylko, że gdyby wycenić rzeczywistą ilość pracy - każde z nich musiałoby kosztować sporo więcej. Oczywiście jeśli ktoś z Państwa nie jest w stanie zapłacić tej kwoty z racji finansowych trudności, prosimy o taką informację na adres: fundacja@glosnapustyni.pl.
Spotkania Wspólnoty są otwarte dla każdego, każdy może przyjść i uczestniczyć w nauczaniu na żywo, do czego serdecznie zapraszamy.