Na ten właśnie czas

Czy w najbliższą środę odbędzie się spotkanie Głos na Pustyni? Opowiadamy: tak! Zmieni się tylko jego lokalizacja – będzie to pierwsze w historii spotkanie online, na które chcemy serdecznie Was wszystkich zaprosić.

Bez względu na okoliczności i ograniczenia w przemieszczaniu, wynikające z obecnej sytuacji (do których w posłuszeństwie się stosujemy: #zostańwdomu), chcemy razem stawać w modlitwie i uwielbieniu, słuchać nauczania i pokrzepiać się Słowem. Będzie tak samo jak zwykle (będą nawet ogłoszenia), tylko trochę inaczej. Dzięki możliwościom, jakie daje nam współczesna technologia, każdy z prowadzących środowe spotkanie, będzie łączyć się z nami ze swojego domu. Będziemy 100% online. A każdy z Was będzie mógł do nas dołączyć, nie ruszając się ze swojego pokoju.

Nauczaniem pod tytułem: „Na ten właśnie czas” podzieli się nasz główny lider, Karol Sobczyk.

Będzie o najważniejszych rzeczach, o których my, jako chrześcijanie musimy wiedzieć w kontekście bieżącej sytuacji w świecie.

Dołączcie do nas w środowy wieczór (25 marca) o 19:00. Transmisja online będzie odbywać się na naszym głosowym profilu na Facebooku.

Zaproście swoich bliskich, przyjaciół, znajomych. Spotkajmy się, po to, by spotkać się z Tym, który jest Drogą, Prawdą i Życiem.

Do zobaczenia online!