Odnowa | Prawosławie | Jedność

Nasze najbliższe spotkanie będzie niezwykłe – po raz pierwszy naszym gościem będzie przedstawiciel Kościoła prawosławnego, a będzie nim ojciec dr Timothy Cremeens – duchowny prawosławny, proboszcz prawosławnej parafii Holy Cross Saints Constantine and Helen Greek Orthodox Church w  Huntsville, w Alabamie (USA).  Nasz gość zaangażowany jest w ruch odnowy charyzmatycznej. Jest autorem książki „Marginalized Voices”, w której przedstawia historię i rozwój ruchu charyzmatycznego w Kościele prawosławnym w Ameryce Północnej.

Ojciec dr Timothy Cremeens reprezentuje Kościół prawosławny w wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach ekumenicznych. Jest członkiem the Orthodox Theological Society, the Society for Pentecostal Studies, the Charismatic Leaders’ Fellowship. Należy do ekumenicznej wspólnoty Alleluia Community (Augusta, USA).

Ojca dra Timothy’ego poznaliśmy podczas konferencji Kairos, która odbyła się w Kansas City w 2017 roku i od tamtej pory utrzymujemy z nim ciepłe i serdeczne relacje. To dla nas wielka radość, że w najbliższy środowy wieczór Wy będziecie mieć okazję poznać naszego gościa i posłuchać jego nauczania.

Bardzo cieszymy się na to spotkanie i serdecznie Was zapraszamy, szczególnie kierując to zaproszenie do naszych braci prawosławnych.

Jeśli macie jakieś pytania, które chcielibyście zadać naszemu gościowi, koniecznie do nas napiszcie!

Do zobaczenia w środę, 10 marca, o 19:00 na naszym głosowym profilu  na Facebooku: www.facebook.com/glosnapustyni