Pierwsze jest pierwsze

Kolejne spotkanie Głos na Pustyni już w najbliższą środę, 27 maja, o 19:00 na naszym facebookowym profilu. Będziemy mieć online-gościa, a będzie nim nasz Przyjaciel: Luka Nauman – zakochany w żonie Izie i dumny z dzieci: Dawida, Wiktorii i Oliwii. Absolwent Instytutu Dziennikarstwa UW. Współtwórca wspólnoty ABBA. Był wokalistą i gitarzystą grupy rockowej “Zjednoczenie”. Obecnie mieszka w Uppsali. Znakomity tłumacz. Prowadzi blog Co wypełnia Lukę?, a wraz z żoną tworzy zespół Oliva.

W środowy wieczór Łukasz podzieli się z nami nauczaniem pod tytułem “Pierwsze jest pierwsze”.

O czym będzie?

W oczekiwaniu na nową Pięćdziesiątnicę chcemy upewnić się, czy nasze życie zostało ustawione we właściwy sposób. Będziemy mówić o fundamencie wiary – podstawowym, ale jakże ważnym – o tym, co w naszym życiu jest pierwsze, i co to oznacza w praktyce. I o tym, jak pozwolić poprowadzić się Duchowi Świętemu, aby to, co pierwsze, było naprawdę pierwsze.

Do zobaczenia w środę, 27 maja (środa) o 19:00 na naszym profilu na FB.

PS Jeśli ktoś z Waszych znajomych nie ma konta na Facebooku, to może do nas dołączyć bez logowania się, po kliknięciu w adres ➡️ https://www.facebook.com/glosnapustyni/

👉 Ważna informacja techniczna: należy to zrobić w przeglądarce Chrome.nu