Płaszcz Eliasza

Nadchodzące spotkanie Głosu na Pustyni będzie naszym pierwszym spotkaniem w nowym sezonie. Wchodzimy w niego z wielką nadzieją i oczekiwaniem na to, co Bóg przygotował dla nas na ten czas. Zaczniemy jak zwykle od uwielbienia, po którym nasz główny lider Karol Sobczyk, podzieli się z nami nauczeniem „Płaszcz Eliasza”. Będzie o Eliaszu i Elizeuszu. O przygotowywaniu drogi. O namaszczeniu. O powołaniu naszej wspólnoty.

Chcecie do nas dołączyć? Koniecznie zapiszcie się przez formularz zapisów ➡️ LINK DO STANDARDOWEGO FORMULARZA ➡️  https://forms.gle/NVxAUdkJiFQVNobV6

Jeśli wybieracie się na spotkanie 14 października rodziną i będziecie korzystać z Pokoju Rodzin, zapiszcie się pod tym linkiem 👉 LINK DLA RODZIN DO POKOJU RODZIN 👉 https://forms.gle/c9kzPYcBdCpoQ1Nk8

Ważna informacja: ze względów bezpieczeństwa w Pokoju Rodzi mogą przybywać tylko te osoby, które zapisały się przez formularz dla Pokoju Rodzin.

Spotkanie odbędzie się w naszej sali na Łokietka 79. Mamy dla Was więc jeszcze kilka ważnych informacji dotyczących tego, jak przygotowujemy nasze środowe wieczory. Wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa oraz funkcjonowania w przestrzeni publicznej, uwzględniając rządowe i sanitarne wytyczne, a także zastosowaliśmy dodatkowe środki ostrożności:

  • Ograniczamy liczbę uczestników spotkania do maksymalnie 120, włącznie z osobami posługującymi.
  • Przy wejściu umieściliśmy widoczny, duży, bezdotykowy dezynfektor, wraz z żelem służącym do dezynfekcji rąk – wystarczy tylko podłożyć rękę, a żel sam na nią spłynie.
  • Rzędy krzeseł rozstawimy z zachowaniem większego odstępu od siebie.
  • Każda osoba, która będzie chciała wziąć udział w spotkaniu, będzie musiała zapisać się przez formularz, zatwierdzając krótki regulamin spotkania, w którym znajdzie się m. in. obowiązek noszenia maseczki w sali (wyjątkiem są ci, którzy posługują uwielbieniem i nauczaniem, w czasie trwania ich posługi), a także informacja o tym, że jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu zdrowia obligują uczestnika do rezygnacji ze spotkania (więcej informacji w formularzu zapisów).
  • Do zobaczenia w środę 14 października o 19:00 na Łokietka 79.

PS Pamiętajcie o swoich maseczkach.