Poruszenie fundamentów

Kolejne spotkanie Głos na Pustyni w najbliższą środę, 24 czerwca o 19:00 na Łokietka 79. Chcecie jutro do nas dołączyć? Koniecznie zapiszcie się przez ten formularz ➡️ https://forms.gle/dTJwcu9QTa9hgNGC9

AKTUALIZACJA: wyczerpaliśmy już limit 100 osób – formularz został zamknięty. Dzisiejsze nauczanie Marcina Zielińskiego będzie można później pobrać za darmo w naszym głosowym Sklepie.

Znajdziecie w nim również regulamin spotkania, a w nim ważne informacje. Prosimy, aby każdy zapisywał się indywidualnie – to bardzo ważne ze względów organizacyjnych. A wszystko to dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.

Naszym gościem będzie nasz Przyjaciel, Marcin Zieliński, który podzieli się nauczaniem „Poruszenie fundamentów”. Razem z naszym gościem będziemy upewniać się, co zostało położone jako fundament powołania w naszym życiu, jaki charyzmat został nam udzielony i jak żyć zgodnie z tym, do czego zostaliśmy wezwani. I dlaczego musimy pozwolić Bogu poruszyć fundamentami naszego życia, aby pozwolić Bogu budować wyżej.

Spotkanie odbędzie się w naszej sali na Łokietka 79. Mamy dla Was więc jeszcze kilka ważnych informacji dotyczących tego, jak przygotowujemy nasze środowe wieczory. Wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa oraz funkcjonowania w przestrzeni publicznej, uwzględniając rządowe i sanitarne wytyczne, a także zastosowaliśmy dodatkowe środki ostrożności:

✅ Ograniczamy liczbę uczestników spotkania do maksymalnie 100, włącznie z osobami posługującymi.

✅ Przy wejściu umieściliśmy widoczny, duży, bezdotykowy dezynfektor, wraz z żelem służącym do dezynfekcji rąk – wystarczy tylko podłożyć rękę, a żel sam na nią spłynie.

✅ Rzędy krzeseł rozstawimy z zachowaniem większego odstępu od siebie.

✅ Osoby posługujące będą mieć jednorazowe rękawiczki.

✅ Każda osoba, która będzie chciała wziąć udział w spotkaniu, będzie musiała zapisać się przez formularz, zatwierdzając krótki regulamin spotkania, w którym znajdzie się m. in. obowiązek noszenia maseczki w sali (wyjątkiem są ci, którzy posługują uwielbieniem i nauczaniem, w czasie trwania ich posługi), a także informacja o tym, że jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu zdrowia obligują uczestnika do rezygnacji ze spotkania (więcej informacji w formularzu zapisów).

✅ W trakcie spotkania przeprowadzimy dodatkową dezynfekcja toalet (klamek, desek sedesowych, uchwytów itp.).

✅ Podczas spotkania nie będziemy włączać klimatyzatorów. Zostawimy otwarte okna i w razie potrzeby drzwi, aby zapewnić ciągły dostęp świeżego powietrza.

✅ Z uwagi na korzystanie z maseczek, spotkanie będzie krótsze (potrwa od 19:00-21:00).

Jeśli macie jakieś pytania, serdecznie zapraszamy Was do kontaktu.

PS I pamiętajcie o zapisach na spotkanie ➡️ https://forms.gle/dTJwcu9QTa9hgNGC9

A zapisani – pamiętajcie jutro o swoich maseczkach.

Do zobaczenia!