W środowy wieczór chcemy kontynuować zeszłotygodniowy temat, w którym mówiliśmy o tym, że każdego dnia Bóg objawia się nam w nowy sposób. On uwolnił nas od naszej przeszłości i zwolnił z trosk jutra, byśmy mogli skupić się na tym, co dziś ma dla nas. Nieraz to, co ma dla nas dziś, stawia kamień milowy w naszym życiu, naszej służbie, naszym powołaniu. Będziemy mieli okazję usłyszeć, w jaki sposób Bóg postawił kamień milowy w życiu Artura Pawłowskiego, który pewnego dnia usłyszał Boże wezwanie do tego, aby usługiwać ludziom ulicy. Dziś ratuje bezdomnych w kanadyjskim mieście Calgary. Jest pastorem, kaznodzieją, ewangelizuje i pomaga potrzebującym. Będziemy mieli przywilej usłyszeć historię, którą Bóg tworzy nie tylko w Kanadzie, ale i w Polsce.
Chrześcijańska Fundacja Głos na Pustyni nie jest instytucją kościelną, choć została powołana na rzecz odnowy i w służbie Kościołowi. Łączy ona ludzi, którzy kochają Kościół i są jego częścią. Jednak jako organizacja pozarządowa realizujemy nasze cele statutowe, podejmując różnorodne działania na rzecz zmiany życia ludzi, w tym poradnię chrześcijańską, projekcje filmowe, działalność wydawniczą, kursy i warsztaty, a przede wszystkim Wspólnotę.
Aby można było odsłuchać takiego nauczania potrzeba m.in. utrzymania serwera, domeny, administracji strony internetowej, przygotowania każdego z nagrań, inwestycji w odpowiedni sprzęt i oprogramowanie. Osoba, przygotowująca nauczanie spędza nad nim od kilku do kilkunastu godzin. Dodatkowo zatrudniamy osobę, która technicznie odszumia pliki audio, aby można było je odsłuchiwać na stronie (w dobrej jakości). Są też osoby, które rejestrują nagranie czy przygotowują sprzęt techniczny. Za jednym wykładem kryje się zaangażowanie wielu osób.
Kwota 5-6 zł jest naprawdę symboliczna i jest wyrazem szacunku do pracy tych osób, które współtworzą każde z nagrań. Zaznaczamy tylko, że gdyby wycenić rzeczywistą ilość pracy - każde z nich musiałoby kosztować sporo więcej. Oczywiście jeśli ktoś z Państwa nie jest w stanie zapłacić tej kwoty z racji finansowych trudności, prosimy o taką informację na adres: fundacja@glosnapustyni.pl.
Spotkania Wspólnoty są otwarte dla każdego, każdy może przyjść i uczestniczyć w nauczaniu na żywo, do czego serdecznie zapraszamy.