To się nie stanie inaczej

Tęskniliście do spotkań na żywo? My TAK! Dlatego już w najbliższą środę 10 czerwca będziemy mogli znowu spotkać się na naszym środowym spotkaniu na żywo na Łokietka 79.

Nauczaniem podzieli się nasz główny lider, Karol Sobczyk. W środowy wieczór spotkamy się po to, aby zbudować swoje życie słowami Pisma Świętego i bliżej poznając Ducha Świętego. Będzie o tym, kim On jest. I co to oznacza, że jesteśmy Jego szafarzami. Co to znaczy, że nosimy Go w sobie. I jak współpracować z Nim na co dzień. O tym, i o wiele więcej, już niebawem 

A teraz kilka ważnych informacji.

Od kilku dni intensywnie pracujemy nad tym, aby spotkanie mogło się odbyć na żywo: wdrażamy wszystkie zasady bezpieczeństwa oraz funkcjonowania w przestrzeni publicznej, uwzględniając rządowe i sanitarne wytyczne, a także stosując dodatkowe środki ostrożności – bardzo zależy nam na naszym wspólnym bezpieczeństwie.

Chcemy podzielić się z Wami tym, co do tej pory udało się nam zrobić:

 Ograniczamy liczbę uczestników spotkania do maksymalnie 100, włącznie z osobami posługującymi.

 Przy wejściu umieściliśmy widoczny, duży, bezdotykowy dezynfekator, wraz z żelem służącym do dezynfekcji rąk – wystarczy tylko podłożyć rękę, a żel sam na nią spłynie.

 Rzędy krzeseł rozstawimy z zachowaniem większego odstępu od siebie.

 Osoby posługujące będą mieć jednorazowe rękawiczki.

 Każda osoba, która będzie chciała wziąć udział w spotkaniu, będzie musiała zapisać się przez formularz, zatwierdzając krótki regulamin spotkania, w którym znajdzie się m. in. obowiązek noszenia maseczki w sali (wyjątkiem są ci, którzy posługują uwielbieniem i nauczaniem, w czasie trwania ich posługi), a także informacja o tym, że jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu zdrowia obligują uczestnika do rezygnacji ze spotkania (więcej informacji w formularzu zapisów).

 W trakcie spotkania przeprowadzimy dodatkową dezynfekcja toalet (klamek, desek sedesowych, uchwytów itp.).

 Podczas spotkania nie będziemy włączać klimatyzatorów. Zostawimy otwarte okna i w razie potrzeby drzwi, aby zapewnić ciągły dostęp świeżego powietrza.

 Z uwagi na korzystanie z maseczek, spotkanie będzie krótsze (potrwa od 19:00-21:00).

 Nasz Głosowy Sklepik nie będzie czynny podczas spotkania. Jeśli jednak złożycie zamówienie do środy, 10 czerwca do godz. 12:00, to będziecie mogli odebrać osobiście swoje zamówienie w sali na Łokietka podczas środowego spotkania.

 Nie będziemy już prowadzić transmisji online ze spotkania – bardzo dziękujemy Wam za to, że byliście z nami podczas naszych online-spotkań. To był niezwykły i ważny czas wspólnej modlitwy i słuchania Słowa. Teraz ponownie chcemy zaprosić Was na Łokietka 79.

Chcecie dołączyć do nas w środowy wieczór? Koniecznie wypełnijcie formularz zapisów ➡️  https://forms.gle/DsbagQhxZhA13DjF8

Znajdziecie w nim również regulamin spotkania, a w nim ważne informacje.

Jeśli macie jakieś pytania, serdecznie zapraszamy Was do kontaktu.

Do zobaczenia w środę o 19:00 na Łokietka 79.