Trzecie miejsce

Już w najbliższą środę, 10 września, o 19:00 na Balickiej 214 w Krakowie kolejne środowe spotkanie wspólnoty Głos na Pustyni – zapraszamy Was bardzo serdecznie!

Nauczaniem „Trzecie miejsce” będzie dzielił się nasz główny lider Karol Sobczyk. Opowie o Kościele relacyjnym – miejscu, które oprócz modlitwy jest również przestrzenią spotkania. O Kościele, który – obok domu i pracy – staje się naszym „trzecim miejscem”, gdzie budujemy prawdziwą wspólnotę, dzielimy się doświadczeniami, wspólnie wzrastamy, działamy i służymy. A wszystko to dzięki mocy Ducha Świętego, który jednoczy i prowadzi nas do życia pełnego wiary, zaangażowania i miłości.

Zaczniemy oczywiście od uwielbienia.

Do zobaczenia!