Wieczność w ich sercach cz. I Dwa Drzewa

Na kolejne spotkanie Głos na Pustyni zapraszamy Was 22 lipca. Będzie to pierwsze spotkanie z naszego nowego cyklu nauczań „Wieczność w ich sercach”.

Od czego rozpocząć zgłębianie tego tematu? W tym przypadku od wizyty w pewnym ogrodzie. W środowy wieczór zamieniamy się w ogrodników, którzy będą przyglądać się pewnym dwóm drzewom. Na pierwszy rzut oka ich owoce wyglądają tak samo dobrze. Ale decyzja, którymi z tych owoców będziemy się, wpływa na całe nasze życie. A w zasadzie na naszą wieczność. Naszym przewodnikiem po tym ogrodzie będzie… wyjątkowa pszczółka :) Katarzyna Pszczółka, czyli nasz lider pomocniczy.

O tym dlaczego tak ważne jest, jakich wyborów dokonujesz dzisiaj oraz w jaki sposób cieszyć się życiem pełnym pokoju i radości będziemy słuchać podczas nauczania, którym podzieli się z nami w środowy wieczór.

Ze względu na obecną sytuacje na spotkanie obowiązują zapisy. To bardzo ważne, aby każdy zapisywał się indywidualnie (podczas zapisywania wyrażasz zgodę na postanowienia regulaminu). Limit osób wynosi 120.

Tutaj znajdziecie standardowy formularz zapisów ➡️ https://forms.gle/5UW1ttC83exo2Pjx9

Jeśli wybieracie się na spotkanie z dziećmi i będziecie korzystać z Pokoju Rodzin, zapiszcie się przez ten formularz 👉 https://forms.gle/6PYvNf8W8J2nAKMw8

Rozpoczynamy bardzo ważny cykl nauczań w Głosie na Pustyni zatytułowany “Wieczność w ich sercach”. Będziemy dotykać zupełnie nowych obszarów, o których dotąd w Głosie jeszcze nie mówiliśmy.

O czym będzie?

O wieczności. O zbawieniu. O dwóch drzewach. O sądzie. O decyzjach. O stylu życia. O nagrodzie. O uwielbieniu. O życiu, które trwa wiecznie. Poprzez cykl zapraszamy Was do podjęcia z nami wspólnej podróży. Chcemy przez kilka kolejnych tygodni przejść razem pewną drogę w głębszym poznaniu Słowa. I zatrzymaniu nad wiecznymi prawdami, które już na zawsze pozostaną w naszych sercach.

Spotkanie odbędzie się w naszej sali na Łokietka 79. Mamy dla Was więc jeszcze kilka ważnych informacji dotyczących tego, jak przygotowujemy nasze środowe wieczory. Wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa oraz funkcjonowania w przestrzeni publicznej, uwzględniając rządowe i sanitarne wytyczne, a także zastosowaliśmy dodatkowe środki ostrożności:

✅ Ograniczamy liczbę uczestników spotkania do maksymalnie 120,
włącznie z osobami posługującymi.

✅ Przy wejściu umieściliśmy widoczny, duży, bezdotykowy dezynfektor, wraz z żelem służącym do dezynfekcji rąk – wystarczy tylko podłożyć rękę, a żel sam na nią spłynie.

✅ Rzędy krzeseł rozstawimy z zachowaniem większego odstępu od siebie.

✅ Każda osoba, która będzie chciała wziąć udział w spotkaniu, będzie musiała zapisać się przez formularz, zatwierdzając krótki regulamin spotkania, w którym znajdzie się
m. in. obowiązek noszenia maseczki w sali (wyjątkiem są ci, którzy posługują uwielbieniem i nauczaniem, w czasie trwania ich posługi), a także informacja o tym,
że jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu zdrowia obligują uczestnika do rezygnacji
ze spotkania (więcej informacji w formularzu zapisów).

✅ W trakcie spotkania przeprowadzimy dodatkową dezynfekcja toalet
(klamek, desek sedesowych, uchwytów itp.).

✅ Podczas spotkania nie będziemy włączać klimatyzatorów. Zostawimy otwarte okna
i w razie potrzeby drzwi, aby zapewnić ciągły dostęp świeżego powietrza.

✅ Z uwagi na korzystanie z maseczek, spotkanie będzie krótsze (potrwa od 19:00-21:00).

Jeśli macie jakieś pytania, zapraszamy Was do kontaktu.

Do zobaczenia!