Wieczność w ich sercach cz.II Nagroda

Na kolejne spotkanie Głos na Pustyni zapraszamy Was 29 lipca. Będzie to drugie spotkanie z naszego nowego cyklu nauczań.

Nauczaniem “Wieczność w ich sercach cz. II. Nagroda” podzieli się nasz główny lider Karol Sobczyk.

Ze względu na obecną sytuacje na spotkanie obowiązują zapisy. To bardzo ważne, aby każdy zapisywał się indywidualnie (podczas zapisywania wyrażasz zgodę na postanowienia regulaminu). Limit osób wynosi 120.

Tutaj znajdziecie standardowy formularz zapisów ➡️ https://forms.gle/S3W2SxptHEGqsD7b9

Jeśli wybieracie się na spotkanie z dziećmi i będziecie korzystać z Pokoju Rodzin, zapiszcie się przez ten formularz 👉 https://forms.gle/3TVSvMn3JYcYs79K7

Trwamy w bardzo ważnym cyklu nauczań w Głosie na Pustyni, który zatytułowany jest “Wieczność w ich sercach”. Dotykamy w nim zupełnie nowych obszarów, o których dotąd w Głosie jeszcze nie mówiliśmy.

O czym będzie?

O wieczności. O zbawieniu. O dwóch drzewach. O sądzie. O decyzjach. O stylu życia. O nagrodzie. O uwielbieniu. O życiu, które trwa wiecznie. Poprzez cykl zapraszamy Was do podjęcia z nami wspólnej podróży. Chcemy przez kilka kolejnych tygodni przejść razem pewną drogę w głębszym poznaniu Słowa. I zatrzymaniu nad wiecznymi prawdami, które już na zawsze pozostaną w naszych sercach.

Spotkanie odbędzie się w naszej sali na Łokietka 79. Mamy dla Was więc jeszcze kilka ważnych informacji dotyczących tego, jak przygotowujemy nasze środowe wieczory. Wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa oraz funkcjonowania w przestrzeni publicznej, uwzględniając rządowe i sanitarne wytyczne, a także zastosowaliśmy dodatkowe środki ostrożności:

✅ Ograniczamy liczbę uczestników spotkania do maksymalnie 120,
włącznie z osobami posługującymi.

✅ Przy wejściu umieściliśmy widoczny, duży, bezdotykowy dezynfektor, wraz z żelem służącym do dezynfekcji rąk – wystarczy tylko podłożyć rękę, a żel sam na nią spłynie.

✅ Rzędy krzeseł rozstawimy z zachowaniem większego odstępu od siebie.

✅ Każda osoba, która będzie chciała wziąć udział w spotkaniu, będzie musiała zapisać się przez formularz, zatwierdzając krótki regulamin spotkania, w którym znajdzie się
m. in. obowiązek noszenia maseczki w sali (wyjątkiem są ci, którzy posługują uwielbieniem i nauczaniem, w czasie trwania ich posługi), a także informacja o tym,
że jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu zdrowia obligują uczestnika do rezygnacji
ze spotkania (więcej informacji w formularzu zapisów).

✅ W trakcie spotkania przeprowadzimy dodatkową dezynfekcja toalet
(klamek, desek sedesowych, uchwytów itp.).

✅ Podczas spotkania nie będziemy włączać klimatyzatorów. Zostawimy otwarte okna
i w razie potrzeby drzwi, aby zapewnić ciągły dostęp świeżego powietrza.

✅ Z uwagi na korzystanie z maseczek, spotkanie będzie krótsze (potrwa od 19:00-21:00).

Jeśli macie jakieś pytania, zapraszamy Was do kontaktu.

Do zobaczenia!