Wieczność w ich sercach cz. III Czciciele

Najbliższe środowe spotkanie Głosu na Pustyni już w nadchodzącą środę, 12 sierpnia o 19:00 na ul. Łokietka 79 w Krakowie.

Trwamy w cyklu nauczań o wieczności. Przed nami trzecia część. „Wieczność w ich sercach cz.III. Czciciele”. Zatrzymamy się nad tematem uwielbienia – będziemy chcieli sięgnąć głębiej, ucząc się uwielbiać tak, jak to już dzieje się w niebie. Nasze uwielbienie tutaj, na ziemi jest prorocze – zapowiada to, co już dzieje się w niebie. A tam trwa nieustanne uwielbienie.

Ze względu na obecną sytuację na spotkanie obowiązują zapisy.

➡️ LINK DO STANDARDOWEGO FORMULARZA ➡️ https://forms.gle/WpNa8NSpsBcxP9ur6

👉 Jeśli wybieracie się na spotkanie 12 sierpnia rodziną i będziecie korzystać z Pokoju Rodzin, zapiszcie się pod tym linkiem 👉 LINK DLA RODZIN DO POKOJU RODZIN 👉 https://forms.gle/Z8gA1Jef9YD55jSJ6

Jeśli Wasze dziecko jest już na tyle duże, że nie potrzebuje korzystać z Pokoju Rodzin, zapiszcie je przez standardowy formularz dla uczestników.

Trwamy w bardzo ważnym cyklu nauczań w Głosie na Pustyni, który zatytułowany jest “Wieczność w ich sercach”. Dotykamy w nim zupełnie nowych obszarów, o których dotąd w Głosie jeszcze nie mówiliśmy.

O czym jest ten cykl?

O wieczności. O zbawieniu. O dwóch drzewach. O sądzie. O decyzjach. O stylu życia. O nagrodzie. O uwielbieniu. O życiu, które trwa wiecznie. Poprzez cykl zapraszamy Was do podjęcia z nami wspólnej podróży. Chcemy przez kilka kolejnych tygodni przejść razem pewną drogę w głębszym poznaniu Słowa. I zatrzymaniu nad wiecznymi prawdami, które już na zawsze pozostaną w naszych sercach.

Spotkanie odbędzie się w naszej sali na Łokietka 79. Mamy dla Was więc jeszcze kilka ważnych informacji dotyczących tego, jak przygotowujemy nasze środowe wieczory. Wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa oraz funkcjonowania w przestrzeni publicznej, uwzględniając rządowe i sanitarne wytyczne, a także zastosowaliśmy dodatkowe środki ostrożności:

✅ Ograniczamy liczbę uczestników spotkania do maksymalnie 120, włącznie z osobami posługującymi.

✅ Przy wejściu umieściliśmy widoczny, duży, bezdotykowy dezynfektor, wraz z żelem służącym do dezynfekcji rąk – wystarczy tylko podłożyć rękę, a żel sam na nią spłynie.

✅ Rzędy krzeseł rozstawimy z zachowaniem większego odstępu od siebie.

✅ Każda osoba, która będzie chciała wziąć udział w spotkaniu, będzie musiała zapisać się przez formularz, zatwierdzając krótki regulamin spotkania, w którym znajdzie się
m. in. obowiązek noszenia maseczki w sali (wyjątkiem są ci, którzy posługują uwielbieniem i nauczaniem, w czasie trwania ich posługi), a także informacja o tym, że jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu zdrowia obligują uczestnika do rezygnacji ze spotkania (więcej informacji w formularzu zapisów).

✅ W trakcie spotkania przeprowadzimy dodatkową dezynfekcja toalet (klamek, desek sedesowych, uchwytów itp.).

✅ Z uwagi na korzystanie z maseczek, spotkanie będzie krótsze (potrwa od 19:00-21:00).

Jeśli macie jakieś pytania, zapraszamy Was do kontaktu.

Do zobaczenia!