Wieczność w ich sercach cz. IV Zbawieni z łaski, sądzeni z uczynków?

Najbliższe środowe spotkanie Głosu na Pustyni już w nadchodzącą środę, 26 sierpnia o 19:00 na ul. Łokietka 79 w Krakowie.

Trwamy w cyklu nauczań o wieczności. Przed nami czwarta część. Nauczaniem „Wieczność w ich sercach cz. IV. Zbawieni z łaski, sądzeni z uczynków?” podzieli się nasz gość o. Wit Chlondowski OFM.

O czym będzie?

Zajmiemy się tematem predestynacji i Bożego sądu, łaski i uczynków. Jak to wszystko pogodzić? Darmowość łaski i biblijne sceny sądu; Boże wybranie i możliwość potępienia.

Ze względu na obecną sytuację na spotkanie obowiązują zapisy.

➡️ LINK DO STANDARDOWEGO FORMULARZA ➡️ https://forms.gle/o94LRVuV57Cdgitf8

👉 Jeśli wybieracie się na spotkanie 26 sierpnia rodziną i będziecie korzystać z Pokoju Rodzin, zapiszcie się pod tym linkiem 👉 LINK DLA RODZIN DO POKOJU RODZIN 👉 https://forms.gle/MdTRFriZqHgg4FfG6

Jeśli Wasze dziecko jest już na tyle duże, że nie potrzebuje korzystać z Pokoju Rodzin, zapiszcie je przez standardowy formularz dla uczestników.

Trwamy w bardzo ważnym cyklu nauczań w Głosie na Pustyni, który zatytułowany jest “Wieczność w ich sercach”. Dotykamy w nim zupełnie nowych obszarów, o których dotąd w Głosie jeszcze nie mówiliśmy.

O czym jest ten cykl?

O wieczności. O zbawieniu. O dwóch drzewach. O sądzie. O decyzjach. O stylu życia. O nagrodzie. O uwielbieniu. O życiu, które trwa wiecznie. Poprzez cykl zapraszamy Was do podjęcia z nami wspólnej podróży. Chcemy przez kilka kolejnych tygodni przejść razem pewną drogę w głębszym poznaniu Słowa. I zatrzymaniu nad wiecznymi prawdami, które już na zawsze pozostaną w naszych sercach.

Spotkanie odbędzie się w naszej sali na Łokietka 79. Mamy dla Was więc jeszcze kilka ważnych informacji dotyczących tego, jak przygotowujemy nasze środowe wieczory. Wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa oraz funkcjonowania w przestrzeni publicznej, uwzględniając rządowe i sanitarne wytyczne, a także zastosowaliśmy dodatkowe środki ostrożności:

✅ Ograniczamy liczbę uczestników spotkania do maksymalnie 120, włącznie z osobami posługującymi.

✅ Przy wejściu umieściliśmy widoczny, duży, bezdotykowy dezynfektor, wraz z żelem służącym do dezynfekcji rąk – wystarczy tylko podłożyć rękę, a żel sam na nią spłynie.

✅ Rzędy krzeseł rozstawiamy z zachowaniem większego odstępu od siebie.

✅ Każda osoba, która będzie chciała wziąć udział w spotkaniu, będzie musiała zapisać się przez formularz, zatwierdzając krótki regulamin spotkania, w którym znajduje się
m. in. obowiązek noszenia maseczki w sali (wyjątkiem są ci, którzy posługują uwielbieniem i nauczaniem, w czasie trwania ich posługi), a także informacja o tym, że jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu zdrowia obligują uczestnika do rezygnacji ze spotkania (więcej informacji w formularzu zapisów).

✅ W trakcie spotkania przeprowadzimy dodatkową dezynfekcja toalet (klamek, desek sedesowych, uchwytów itp.).

Jeśli macie jakieś pytania, zapraszamy Was do kontaktu.

Do zobaczenia!