Wieczność w ich sercach cz. V. 1 dzień = 1000 lat

Kolejne spotkanie Głosu na Pustyni w najbliższą środę 9 września o 19:00 na Łokietka 79.

Chcecie do nas dołączyć? Koniecznie zapiszcie się przez formularz zapisów:  https://forms.gle/ixbQm71wxhMyBsvb7

Wybieracie się z rodziną i chcecie korzystać z Pokoju Rodzin? Wtedy zapiszcie się przez ten formularz: https://forms.gle/tS75R5J1RKV6daQm6

W formularzu znajdziecie również regulamin spotkania, a w nim ważne informacje. Prosimy, aby każdy zapisywał się indywidualnie – to bardzo ważne ze względów organizacyjnych. A wszystko to dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.

Trwamy w cyklu nauczań o wieczności. Przed nami  piąta część. Nauczaniem “Wieczność w ich sercach cz. V. 1 dzień = 1000 lat” podzieli się nasz główny lider, Karol Sobczyk

O czym będzie?

Co to znaczy, że Bóg jest wieczny? Co oznacza, że zachował dla nas pewne rzeczy w wieczności? Jak mamy rozumieć to, że Jego ofiara jest wieczna? I w końcu: dlaczego u Boga jeden dzień jest jak tysiąc lat, a tysiąc lat jak jeden dzień? W środę znajdziemy odpowiedzi na te nieoczywiste pytania.

Spotkanie odbędzie się w naszej sali na Łokietka 79. Mamy dla Was więc jeszcze kilka ważnych informacji dotyczących tego, jak przygotowujemy nasze środowe wieczory. Wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa oraz funkcjonowania w przestrzeni publicznej, uwzględniając rządowe i sanitarne wytyczne, a także zastosowaliśmy dodatkowe środki ostrożności:

✅ Ograniczamy liczbę uczestników spotkania do maksymalnie 120,
włącznie z osobami posługującymi.

✅ Przy wejściu umieściliśmy widoczny, duży, bezdotykowy dezynfektor, wraz z żelem służącym do dezynfekcji rąk – wystarczy tylko podłożyć rękę, a żel sam na nią spłynie.

✅ Rzędy krzeseł rozstawimy z zachowaniem większego odstępu od siebie.

✅ Osoby posługujące będą mieć jednorazowe rękawiczki.

✅ Każda osoba, która będzie chciała wziąć udział w spotkaniu, będzie musiała zapisać się przez formularz, zatwierdzając krótki regulamin spotkania, w którym znajdzie się m. in. obowiązek noszenia maseczki w sali (wyjątkiem są ci, którzy posługują uwielbieniem i nauczaniem, w czasie trwania ich posługi), a także informacja o tym, że jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu zdrowia obligują uczestnika do rezygnacji ze spotkania (więcej informacji w formularzu zapisów).

✅ W trakcie spotkania przeprowadzimy dodatkową dezynfekcja toalet (klamek, desek sedesowych, uchwytów itp.).

Do zobaczenia w środę 9 września o 19:00 na Łokietka 79.