Wieczność w ich sercach cz. VI. Życie, które zostawia ślad

Nasze kolejne spotkanie już w najbliższą środę, 23 września, o 19:00 na Łokietka 79.

Chcecie do nas dołączyć? Koniecznie zapiszcie się przez formularz zapisów    LINK DO STANDARDOWEGO FORMULARZA https://forms.gle/iSmHXvGGf8FENo9b8

Jeśli wybieracie się na spotkanie 23 września rodziną i będziecie korzystać z Pokoju Rodzin, zapiszcie się pod tym linkiem  LINK DLA RODZIN DO POKOJU RODZIN

https://forms.gle/eXLiChx3TdAbR66G9

Ważna informacja: ze względów bezpieczeństwa w Pokoju Rodzi mogą przybywać tylko te osoby, które zapisały się przez formularz dla Pokoju Rodzin.

Trwamy w cyklu nauczań „Wieczność w ich sercach”, a kolejnym nauczaniem podzieli się nasz główny lider, Małgorzata Sobczyk. Podtytuł nauczania brzmi: „Życie, które zostawia ślad”.

O czym będzie?

We wszystkie elementy tworzące wszechświat Bóg wbudował prawa, które działają. Odwieczne zasady, które sprawiają, że Ci którzy JEMU zaufali mogą doświadczyć ŻYCIA.

Życia w wolności od siebie samego, całkowicie poddanego Bogu i zostawiającego po sobie ślad i zapach. Ślad obfitych zbiorów i woń poznania Tego, który jest prawdziwą Miłością.

Spotkanie odbędzie się w naszej sali na Łokietka 79. Mamy dla Was więc jeszcze kilka ważnych informacji dotyczących tego, jak przygotowujemy nasze środowe wieczory. Wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa oraz funkcjonowania w przestrzeni publicznej, uwzględniając rządowe i sanitarne wytyczne, a także zastosowaliśmy dodatkowe środki ostrożności:

  • Ograniczamy liczbę uczestników spotkania do maksymalnie 120, włącznie z osobami posługującymi.
  • Przy wejściu umieściliśmy widoczny, duży, bezdotykowy dezynfektor, wraz z żelem służącym do dezynfekcji rąk – wystarczy tylko podłożyć rękę, a żel sam na nią spłynie.
  • Rzędy krzeseł rozstawimy z zachowaniem większego odstępu od siebie.
  • Każda osoba, która będzie chciała wziąć udział w spotkaniu, będzie musiała zapisać się przez formularz, zatwierdzając krótki regulamin spotkania, w którym znajdzie się m. in. obowiązek noszenia maseczki w sali (wyjątkiem są ci, którzy posługują uwielbieniem i nauczaniem, w czasie trwania ich posługi), a także informacja o tym, że jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu zdrowia obligują uczestnika do rezygnacji ze spotkania (więcej informacji w formularzu zapisów).
  • W trakcie spotkania przeprowadzimy dodatkową dezynfekcja toalet (klamek, desek sedesowych, uchwytów itp.).

Do zobaczenia w środę 23 września o 19:00 na Łokietka 79.

PS Pamiętajcie o swoich maseczkach.