Wieczność w ich sercach cz. VII Czciciele

Najbliższe środowe spotkanie Głosu na Pustyni już w nadchodzącą środę, 30 września o 19:00 na ul. Łokietka 79 w Krakowie.

Trwamy w cyklu nauczań o wieczności. Przed nami siódma część. „Wieczność w ich sercach cz. VII. Czciciele”. Zatrzymamy się nad tematem uwielbienia – będziemy chcieli sięgnąć głębiej, ucząc się uwielbiać tak, jak to już dzieje się w niebie. Nasze uwielbienie tutaj, na ziemi jest prorocze – zapowiada to, co już dzieje się w niebie. A tam trwa nieustanne uwielbienie. Spotkanie poprowadzi Mate.O.

Chcecie do nas dołączyć? Koniecznie zapiszcie się przez formularz zapisów ➡️ LINK DO STANDARDOWEGO FORMULARZA ➡️ https://forms.gle/z2UUvpWNM7JBNMku6

Jeśli wybieracie się na spotkanie 30 września rodziną i będziecie korzystać z Pokoju Rodzin, zapiszcie się pod tym linkiem 👉 LINK DLA RODZIN DO POKOJU RODZIN 👉 https://forms.gle/eNgoNuJhksXCT3Ca7

Ważna informacja: ze względów bezpieczeństwa w Pokoju Rodzi mogą przybywać tylko te osoby, które zapisały się przez formularz dla Pokoju Rodzin.

Spotkanie odbędzie się w naszej sali na Łokietka 79. Mamy dla Was więc jeszcze kilka ważnych informacji dotyczących tego, jak przygotowujemy nasze środowe wieczory. Wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa oraz funkcjonowania w przestrzeni publicznej, uwzględniając rządowe i sanitarne wytyczne, a także zastosowaliśmy dodatkowe środki ostrożności:

✅ Ograniczamy liczbę uczestników spotkania do maksymalnie 120, włącznie z osobami posługującymi.

✅ Przy wejściu umieściliśmy widoczny, duży, bezdotykowy dezynfektor, wraz z żelem służącym do dezynfekcji rąk – wystarczy tylko podłożyć rękę, a żel sam na nią spłynie.

✅ Rzędy krzeseł rozstawimy z zachowaniem większego odstępu od siebie.

✅ Każda osoba, która będzie chciała wziąć udział w spotkaniu, będzie musiała zapisać się przez formularz, zatwierdzając krótki regulamin spotkania, w którym znajdzie się m. in. obowiązek noszenia maseczki w sali (wyjątkiem są ci, którzy posługują uwielbieniem i nauczaniem, w czasie trwania ich posługi), a także informacja o tym, że jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu zdrowia obligują uczestnika do rezygnacji ze spotkania (więcej informacji w formularzu zapisów).

Do zobaczenia w środę 30 września o 19:00 na Łokietka 79.

PS Pamiętajcie o swoich maseczkach.