Nasze najbliższe spotkanie środowe będzie miało trochę inny charakter.
27 maja o 19:00 spotkamy się na Balickiej 214, w Krakowie żeby razem uwielbiać Boga i dziękować Mu za 15 lat Głosu na Pustyni.
To dla nas ważny moment.
Za nami wiele spotkań, modlitw, rozmów, przełomów, wspólnych dróg i zwykłych środowych wieczorów, w których Bóg był obecny i wierny.
Chcemy tego wieczoru zatrzymać się nie tylko przy wspomnieniach, ale przede wszystkim przy Nim – przy Bogu, który prowadził, podnosił, przemieniał serca i budował tę wspólnotę przez ludzi, których stawiał na naszej drodze.
Będziemy dziękować za to, co już za nami. Za dobro, które widzieliśmy. Za każdą osobę, która była i jest częścią tej historii.
Zapraszamy Was serdecznie do wspólnego świętowania. Przyjdźcie, żeby razem z nami powiedzieć Bogu: dziękujemy.
Do zobaczenia!
Chrześcijańska Fundacja Głos na Pustyni nie jest instytucją kościelną, choć została powołana na rzecz odnowy i w służbie Kościołowi. Łączy ona ludzi, którzy kochają Kościół i są jego częścią. Jednak jako organizacja pozarządowa realizujemy nasze cele statutowe, podejmując różnorodne działania na rzecz zmiany życia ludzi, w tym poradnię chrześcijańską, projekcje filmowe, działalność wydawniczą, kursy i warsztaty, a przede wszystkim Wspólnotę.
Aby można było odsłuchać takiego nauczania potrzeba m.in. utrzymania serwera, domeny, administracji strony internetowej, przygotowania każdego z nagrań, inwestycji w odpowiedni sprzęt i oprogramowanie. Osoba, przygotowująca nauczanie spędza nad nim od kilku do kilkunastu godzin. Dodatkowo zatrudniamy osobę, która technicznie odszumia pliki audio, aby można było je odsłuchiwać na stronie (w dobrej jakości). Są też osoby, które rejestrują nagranie czy przygotowują sprzęt techniczny. Za jednym wykładem kryje się zaangażowanie wielu osób.
Kwota 5-6 zł jest naprawdę symboliczna i jest wyrazem szacunku do pracy tych osób, które współtworzą każde z nagrań. Zaznaczamy tylko, że gdyby wycenić rzeczywistą ilość pracy - każde z nich musiałoby kosztować sporo więcej. Oczywiście jeśli ktoś z Państwa nie jest w stanie zapłacić tej kwoty z racji finansowych trudności, prosimy o taką informację na adres: fundacja@glosnapustyni.pl.
Spotkania Wspólnoty są otwarte dla każdego, każdy może przyjść i uczestniczyć w nauczaniu na żywo, do czego serdecznie zapraszamy.