Wieczór uwielbienia z dziękczynieniem za 15 lat Głosu na Pustyni

Nasze najbliższe spotkanie środowe będzie miało trochę inny charakter.

27 maja o 19:00 spotkamy się na Balickiej 214, w Krakowie żeby razem uwielbiać Boga i dziękować Mu za 15 lat Głosu na Pustyni.

To dla nas ważny moment.

Za nami wiele spotkań, modlitw, rozmów, przełomów, wspólnych dróg i zwykłych środowych wieczorów, w których Bóg był obecny i wierny.

Chcemy tego wieczoru zatrzymać się nie tylko przy wspomnieniach, ale przede wszystkim przy Nim – przy Bogu, który prowadził, podnosił, przemieniał serca i budował tę wspólnotę przez ludzi, których stawiał na naszej drodze.

Będziemy dziękować za to, co już za nami. Za dobro, które widzieliśmy. Za każdą osobę, która była i jest częścią tej historii.

Zapraszamy Was serdecznie do wspólnego świętowania. Przyjdźcie, żeby razem z nami powiedzieć Bogu: dziękujemy.

Do zobaczenia!