Alina-Henryk

Alina i Henryk Wieja

Alina Wieja

autorka, mówca, redaktor naczelna czasopisma Nasze Inspiracje, dyrektor IPC, szczęśliwa żona i mama.
Założyciel i wicedyrektor Zarządu ChFŻiM, dyrektor Instytutu Poradnictwa Chrześcijańskiego oraz redaktor naczelna czasopisma „Nasze Inspiracje”.

Prowadzi szkolenia, seminaria, wykłady; głównie na temat małżeństwa, silnej rodziny i skutecznej pomocy w sytuacjach kryzysowych. Zajmuje się poradnictwem chrześcijańskim. Należy do grona liderów Chrześcijańskiej Wspólnoty „Życie i Misja”. Jest autorką książek m.in. „Być mądrą mamą” „Miłość, która zmienia wszystko“; „Pokonać
zniechęcenie”; „Kobieta kobiecie”; „Powrót kobiety do harmonii ze Stwórcą” oraz serii podręczników „Jak skutecznie pomagać innym”. Jest współautorką książki „Małżeństwo, o jakim marzymy”; „Rzeka uzdrowienia”.

Pasją Aliny jest pomaganie ludziom, aby odkryli cały swój potencjał i Boże powołanie dla swojego życia oraz umieli je wypełnić. Jej pasją jest by marzenia i wizje stawały się rzeczywistością, miały wymiar wieczności i przyniosły trwałe owoce dla Bożego Królestwa.

Alina Wieja na facebooku: https://www.facebook.com/alinawieja

Henryk Wieja

Założyciel i dyrektor Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja, autor, mówca, lekarz, szczęśliwy mąż.

Założyciel Ośrodka Medycyny Prewencyjnej i Opieki Kompleksowej w Ustroniu. Autor książek: „Tajemnice pełnego zdrowia”; „Bóg, którego potrzebujemy”; „Moc błogosławieństwa ojca”; „Przez szacunek do duchowego autorytetu”. Współautor książek: „Małżeństwo o jakim marzymy”; „Jak skutecznie pomagać innym”, „Rzeka uzdrowienia”.

Publikuje artykuły w kwartalnikach „Nasze Inspiracje” oraz „Życie Duchowe”. Mówca i wykładowca. Jego pasją jest promowanie zdrowego stylu życia, nauczanie o budowaniu dobrych relacji z Bogiem i z ludźmi oraz wzmacnianie więzi małżeńskich i rodzinnych.

Henryk Wieja na facebooku: https://www.facebook.com/henrykwieja

Henryk Wieja na twitterze: www.twitter.com/henryk_wieja

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS