Michelle_Moran

Michelle Moran

W latach 2007-2017 pełniła służbę Prezydenta Międzynarodowych Służb Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym (ICCRS), czyli watykańskiego organu, który zrzesza i koordynuje wszystkie rzeczywistości odnowy charyzmatycznej Kościoła katolickiego na świecie. Posługiwała w CCR (Catholic Charismatic Renewal) na całym świecie jako nauczyciel i mówca.  Jest przewodniczącą Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej Anglii i Walii. W 2007 roku papież Benedykta XVI minował ją członkiem Papieskiej Rady ds. Świeckich.

Michelle Moran ma bogate doświadczenie w posłudze parafialnej, ewangelizacji oraz pracy na rzecz Kościoła. W 1998 roku ukończyła studia magisterskie z teologii pastoralnej w Cambridge Theological Federation, gdzie obroniła pracę magisterską pod tytułem „Przywództwo i duszpasterska rola katolickich parafii”. Jest autorką książek i artykułów dla czasopism katolickich i ekumenicznych.

Wraz z mężem Peterem założyła wspólnotę Sion Catholic Community for Evangelism. Jej marzeniem jest wyposażanie do posługi i przywództwa w Kościele młodego pokolenia liderów.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS