Wydawnictwo Głos na Pustyni
Zobaczyć niewidzialne Marcin Zieliński
Zobaczyć niewidzialne Marcin Zieliński

Zobaczyć niewidzialne


Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: "Przesuń się stąd tam!", a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was. Mt 17, 20

To ekscytujące, kiedy widzisz, że koniec Twoich możliwości jest dopiero początkiem możliwości potężnego Boga, u którego niemożliwe nie istnieje. On oczekuje od nas jedynie wiary i zaufania, dzięki którym możemy służyć w mocy. Uzdrowienia, uwolnienia, przemienione życia, pokój, przewyższający wszelki umysł – doświadczamy dziś cudów, bo nie dzięki widzeniu, ale według wiary postępujemy (2 Kor 5,7). Wierzymy, że zobaczymy jeszcze większe dzieła. Sam Jezus nam to obiecał (J 14,12).

Zapomnij na moment o sobie, własnych możliwościach i całej swojej mądrości. Spotkaj się z Nim i odpocznij w Bożej Obecności, która radykalnie przemienia, leczy i daje ukojenie. Jesteś wezwany do wielkich zadań, a Twoja wiara jest dowodem tych rzeczywistości, których nie widzisz (Hbr 11,1). To, co dla świata niemożliwe naprawdę się dzieje. Ty też możesz tego doświadczyć.

Co znajduje się na płycie?

Płyta zawiera ponad 7 godzin wykładów Marcina Zielińskiego, który jest świadectwem potężnego działania Bożej mocy. Nauczania zostały wygłoszone podczas spotkań wspólnoty Głos na Pustyni w Krakowie w latach 2014-2016.

Spis wykładów

1. Widzieć to co niewidzialne (46:52)
2. Serce sługi (58:32)
3. Powołani do synostwa (1:01:29)
4. Przeszkody w uzdrowieniu (1:04:03)
5. Jak utrzymać uzdrowienie (31:21)
6. Usprawiedliwienie (44:28)
7. Przemienieni na Jego obraz (1:01:07)
8. Wejdź w Jego przedsionki (55:31)