Archiwa: Spotkania

Spotkania

Wszystko dla Jednego. Sprawa Jezusa w naszym życiu

Kolejne spotkanie Głosu na Pustyni w najbliższą środę, 23 października. Nauczaniem „Wszystko dla Jednego. Sprawa Jezusa w naszym życiu” będzie dzielił się nasz asystent kościelny, rektor Wyższego Seminarium Duchownego Franciszkanów w Krakowie o. Mariusz Orczykowski. Nauczanie będzie dotyczyło dojrzałości i odpowiedzialności w życiu wierzących. I będzie jednym z punktów obchodów Krakowskich Ekumenicznych Dni Biblijnych 2019.

Zaczynamy o 19:00. Zapraszamy Was serdecznie.

Zbawieni dzięki wierze

Zapraszamy Was na świąteczne spotkanie w Głosie na Pustyni. Będziemy świętować zwycięstwo Pana Jezusa Chrystusa i mówić o tym, co Jego Śmierć i Zmartwychwstanie oznacza dzisiaj dla nas. Będziemy mówić o łasce, o wierze i o zbawieniu. I o tym, że dla tych, którzy są w Chrystusie nie ma już potępienia. Nauczaniem podzieli się z nami główny lider naszej wspólnoty, Karol Sobczyk.

Do zobaczenia o 19:00 na Łokietka 79.

Ze Słowem, ale czy ze Słowa

Pomimo że Słowo Boże nigdy nie zostało zanegowane w historii Kościoła, nie zawsze było właściwie traktowane. Był czas, w którym Jego przesłanie było zapomniane lub nawet lekceważone. Od ponad 50 lat Kościół katolicki wzywa swoich wiernych do odnowy ich życia w oparciu o to, co zapisano w Biblii. W środowy wieczór chcemy przyglądnąć się temu, na ile nasze życie realizuje to, o czym mowi Kościół i o czym mówi – o sobie – samo Słowo.

Dołączcie do nas na Łokietka 79. Zaczynamy o 19:00.