Synowie Boży

Jesteśmy niesamowicie poruszeni zainteresowaniem i odbiorem z jakim spotkał się ostatni, jak zapowiadaliśmy, pokaz filmu “Synowie Boży”. Ostatni pokaz zgromadził komplet widzów w kinie Wrzos a bilety rozeszły się już kilka dni przed pokazem. Kolejne jeszcze osoby dopytywały o możliwość obejrzenia filmu dlatego podjęliśmy rozmowy o organizacji kolejnego pokazu.

Zapraszamy więc do wzięcia udziału w kolejnym, pokazie filmu “Synowie Boży” (2014), który odbędzie się w niedzielę 16 listopada w krakowskim kinie “Wrzos” (ul. Zamoyskiego 50).

To film mówiący o uzdrawianiu w imieniu Jezusa, jako normalnym aspekcie życia tych ludzi, którzy stali się dziećmi Boga. Pragniemy dotrzeć z Dobrą Nowiną do tych, którzy są głodni Boga i modlić się o to, by Duch ich wypełnił. Wierzymy, że od teraz ich życie już nigdy nie będzie takie same!

Zapisy i szczegóły są dostępne tutaj.

Dla tych, którzy w środę pojawią się na spotkaniu wspólnoty, zachęcamy do zakupu biletów w Głosie. Pozostałych prosimy o rejestrację przez formularz dostępny tutaj i wpłatę na konto.

Zaproście swoich znajomych. Synowie Boży – na ten właśnie czas. “Bo stworzenie z upragnieniem oczekuje objawienia się synów Bożych.” (Rz 8,19)