Wyjazd wakacyjny do Kiczyc

Byłeś już na wyjeździe z Głosem na Pustyni?

Jeśli z jakiegoś powodu rekolekcje kojarzą Ci się właśnie z nudą to zaufaj, że w tym roku to się zmieni. Wyjazd jest dla Ciebie, jeśli tylko jesteś głodny Boga, pragniesz przeżyć duchową przygodę, znaleźć odpowiedzi na trudne pytania, doświadczyć niesamowitego działania Ducha Świętego i mieć dostęp do basenu w cenie… ;)

… dołącz do nas!

Każdy może pojechać z nami!

Gościem specjalnym, który będzie się z nami dzielił słowem jest Colin Symes. To wyjątkowa osoba, którą Bóg posługuje się już od wielu lat Colin Symes jest zaangażowany w pracę nad budowaniem jedności wśród lokalnych wspólnot kościelnych. W latach 1993-1998 wspierał swoim nauczaniem i zespołami, które z nim przyjeżdżały, pracę EnChristo – Szkoły Ewangelizacji i Życia Chrześcijańskiego w Lanckoronie, a następnie powstałe w wyniku jej pracy wspólnoty na Słowacji. Szczególnym tematem, który Colin wzmacnia w swoim nauczaniu jest przesłanie Bożej miłości, wzajemnej służby i Obecności Pana. I właśnie zagadnieniem Bożej Obecności Colin będzie dzielił się z nami. Przygotuj się na szczególny czas doświadczenia Boga. Konferencje będą prowadzili również o. Mariusz Orczykowski OFMConv, Karol Sobczyk i inni!

 

 

Miejsce wyjazdu: Chrześcijański ośrodek wypoczynkowo-konferencyjny h2o.

 

 

Termin wyjazdu: 9-16 sierpień

Koszt wyjazdu: 600 PLN/os (cena zawiera pełne wyżywienie, zakwaterowanie, koszty konferencji i materiałów, dostęp do basenu, kajaków, boisk sportowych, bilarda, piłkarzyków… i wielu innych atrakcji ośrodka)

Przyjmujemy zapisy do dnia 05.04.2014r.

Zaliczki:

05.04.2014 (pierwsza wpłata) 200 zł (od osoby).
31.05.2014 (druga wpłata) 200 zł (od osoby).
26.07.2014 (trzecia wpłata) – 200 zł (od osoby).

Zapisy i informacje: waldek@glosnapustyni.pl

Jeśli jeszcze nie czujecie się zachęceni możecie obejrzeć zdjęcia z zeszłego roku tutaj.

A tutaj znajdziecie podsumowanie wyjazdu. Zapraszamy już za rok