Wyjazd wakacyjny do Kiczyc

Jakie plany na wakacje? Jeśli jeszcze nie potrafisz odpowiedzieć na to pytanie, bo żadna górska eskapada, falujące morze ani inne rozrywki jakoś dziwnie nie chwytają Cię za serce, to może czas na wakacje z… Głosem na Pustyni?

Jeśli jesteś głodny Boga, chcesz pogłębić z Nim swoją relację, pragniesz doświadczyć mocy Ducha Świętego, a popołudniami korzystać z niezliczonych atrakcji (od basenu, kajaków, gry w kosza po chodzenie po linie) to gorąco Cię zapraszamy – pojedź z nami!

Kiczyce 2016 to wyjazd otwarty, dla każdego, dlatego możesz zaprosić również swoich bliskich.

W tym roku cały tydzień chcemy poświęcić zagadnieniom proroctwa, dlatego nasz wyjazd nazwaliśmy Tygodniem Proroczym – i wierzymy, że właśnie taki będzie!

Słowem i modlitwą będą posługiwać nam wspaniali goście: Maciek Wolski z zespołem z Fundacji 24/7 i Stasia Iżyk ze wspólnoty Dom Zwycięstwa.

Gdzie: Chrześcijański ośrodek wypoczynkowo-konferencyjny h2o.

Kiedy: 14-21 sierpień.

Koszt wyjazdu: 650 PLN/os (cena zawiera pełne wyżywienie, zakwaterowanie, koszty konferencji i materiałów, dostęp do basenu, kajaków, boisk sportowych, bilarda, piłkarzyków… i wielu innych atrakcji ośrodka)

Zaliczka: 200 zł (od osoby dorosłej), płatna do 2 tygodni po przyjęciu zgłoszenia (szczegóły mailem).

Miejsca na nasz wakacyjny wyjazd niestety się już skończyły dlatego zapisy zostały zamknięte.

To już nasz trzeci wyjazd wakacyjny własnie do Kiczyc. Co roku jest to czas przełomów, Bożych cudów, doświadczenia miłości i po prostu wspaniałej zabawy w roześmianym towarzystwie. Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy to wyjazd dla Ciebie to zobacz, jak wyglądają nasze wyjazdy.