Monika Bartosik-Zakhvatkin

Chciała studiować japoński, skończyła ekonomię, a zajęła się… pracą ewangelizacyjną wśród dzieci i młodzieży. Przez chwilę mieszkała w USA ucząc się, czym jest przywództwo w Ciele Chrystusa i została wolontariuszem w chrześcijańskim hostelu w Amsterdamie.

Niedawno zrezygnowała z pracy w korporacji. Tymczasowo tłumaczy z angielskiego chrześcijańskie książki i zadaje Panu Bogu bardzo dużo pytań. Dużo marząc, z nadzieją i oczekiwaniem patrzy w przyszłość:)

Fascynuje ją świadome przeżywanie rzeczywistości z Bogiem, odkrywanie głębokiego znaczenia słów, którymi ją opisujemy, i bycia – tak po prostu – z Nim. Ma serce do uwielbienia i wstawiennictwa. Obecnie w Głosie na Pustyni współtworzy służbę formacyjną i jest zaangażowana w Pokój Modlitwy Kraków 24/7.

Chciałaby widzieć gorliwy i dojrzały w wierze Kościół, żyjący Słowem i z radością wypełniający swoje powołanie – ot tak, po prostu :)
Męczą ją rozmowy o niczym i powierzchowność. Lubi prawdziwie spotkać się z drugim człowiekiem, gdy odsłania przede nią coś, czego o nim nie wie.

Cieszy ją dobra kawa, książki, filmy, rysowanie i działania kulinarne. Lubi to uczucie, gdy robi coś nowego – na co musiała się odważyć – i nie żałuje swojej decyzji!

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS