Kurs małżeński

Kurs Małżeński jest to seria ośmiu sesji, których celem jest pomoc parom małżeńskim wzmocnić ich relację. Całość przebiega w wyjątkowej atmosferze. Jest to wspaniała okazja aby spędzić czas razem jako para przyglądając się ważnym zagadnieniom dotyczącym relacji małżeńskiej. Kurs Małżeński jest bardzo praktyczny i z pewnością pomoże wam wzmocnić wasze relacje i budować zdrowe małżeństwo, które będzie trwać „póki śmierć was nie rozłączy”.

Każda sesja rozpoczyna się od poczęstunku a następnie są wykłady, przeplatane ćwiczeniami wykonywanymi w parach. Każde małżeństwo ma mnóstwo czasu na rozmowę tylko we dwoje. Na żadnym etapie kursu nie ma warsztatów grupowych. Jest to czas wyłącznie dla małżonków i między nimi. Kurs małżeński aktualnie odbywa się w ponad 100 krajach świata.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W KURSIE

Tak jak samochód musi okresowo przechodzić przeglądy, co pomaga w sprawnym funkcjonowaniu i zmniejsza ryzyko awarii, podobnie też sportowcy spędzają godziny na treningach i doskonaleniu swojej techniki, tak też jest i z małżeństwem. Silne, pełne miłości i trwające całe życie relacje nie są wynikiem przypadku. Wymagają konkretnej pracy, wysiłku i wspólnego zaangażowania. Kurs Małżeński to sposób, aby uczynić małżeństwo jeszcze lepszym, niezależnie jakie ono było wcześniej, dobre czy nie.

W ciągu ośmiu sesji kursu będziecie mogli odkryć praktyczne narzędzia, które pomogą:

  • lepiej rozpoznać wasze potrzeby;
  • efektywnie się komunikować;
  • pogłębiać więź poprzez rozwiązywanie konfliktów;
  • uzdrowić wasze zranienia;
  • zrozumieć wpływ wychowania na waszą relację;
  • poprawić relacje z rodzicami i teściami;
  • rozwinąć intymność seksualną;
  • odkryć wasze języki miłości i wiele więcej!

TERMIN KOLEJNEGO KURSU

Następna edycję planujemy w terminie:

Kolejna planowana edycja kursu odbędzie się na jesień: październik - listopad 2024. 

ZAPISY

Tutaj będzie dostępny formularz zapisów. Otwarcie zapisów planujemy mniej więcej ok miesiąca przed rozpoczęciem kursu. Prosimy śledzić zmiany na stronie lub FB.  

KONTAKT

kursmalzenski@glosnapustyni.pl