Poradnia psychologiczna

Chrześcijańska Poradnia Psychologiczna SHALOM powstała jako odpowiedź na wielkie zapotrzebowanie miejsca z wartościami, w którym można otrzymać profesjonalną pomoc psychologiczną. Pracujący u nas specjaliści są chrześcijanami, a jednocześnie zdobywają bogate naukowe doświadczenie, aby móc kompetentnie i rzetelnie pomagać tym, którzy potrzebują pomocy wolnej od nurtów innych duchowości. Nasz zespół ma za zadanie pomóc w odzyskaniu pokoju, wewnętrznego zintegrowania poprzez przepracowanie dotychczasowych trudnych doświadczeń, trudnych życiowych historii i zranień.

Oferujemy profesjonalną i dopasowaną do Twoich potrzeb pomoc psychologiczną. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć przestrzeń swobodnej rozmowy o wszystkich ważnych dla Ciebie sprawach.

Prowadzimy również terapię w języku angielskim. 

We also provide psychotherapy in English. For futher information please contact us via email: poradnia@glosnapustyni.pl

POMAGAMY OSOBOM, KTÓRE:

  • chcą się rozwijać, dokonywać zmian w swoim życiu, także zawodowym,
  • szukają wsparcia na drodze wiary,
  • nie radzą sobie z emocjami, odczuwają lęk i niepokój, towarzyszy im smutek i brak chęci do życia,
  • szukają pomocy w sytuacji kryzysu życiowego,


  • doświadczają zaburzeń nerwicowych i lękowych,
  • mają trudności w relacjach z innymi ludźmi, np. w małżeństwie lub z dziećmi,

ZAPISY I KONTAKT

Siedziba Chrześcijańskiej Poradni Psychologicznej Shalom:

ul. Batorego 11/2
31-135 Kraków

Zgłoszenia na konsultacje prosimy kierować na adres: poradnia@glosnapustyni.pl.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00 pod numerem telefonu: 570 329 545 (nie odpisujemy na sms).

CENNIK

Psychoterapia:

Konsultacja psychologiczna (50 min) – 200 zł

Psychoterapia indywidualna (50 min) – 180 zł

Psychoterapia par (80 min) – 300 zł

Psychoterapia z Terapeutą Certyfikowanym:

Konsultacja psychologiczna z Terapeutą Certyfikowanym (50 min) – 220 zł

Psychoterapia indywidualna z Terapeutą Certyfikowanym (50 min) - 200 zł

Psychoterapia par z Terapeutą Certyfikowanym (50 min) – 300 zł

Psychoterapia w języku angielskim:

Consultation with a certified therapist of European Association for Psychotherapy (EAP) - (50 min) – 340 zł

Psychotherapy with a certified therapist of European Association for Psychotherapy (EAP) (50 min) – 320 zł

Psychotherapy for couples with a certified therapist of European Association for Psychotherapy (EAP) (50 min) – 400 zł

RODZAJE POMOCY, KTÓRE OFERUJEMY

Psychoterapia

Psychoterapia to forma pomocy, w której na nowo przechodzi się te trudności, których konsekwencje utrudniają codzienne funkcjonowanie. To proces, w którym w warunkach bezpiecznych i akceptujących powstają nowe korekcyjne doświadczenia. To budowanie siebie niejako na nowo, by z nowymi doświadczeniami móc zacząć żyć w sposób wolny od schematów i dysfunkcyjnego działania. W naszej poradni można skorzystać z psychoterapii indywidualnej, małżeńskiej, rodzinnej oraz psychoterapii uzależnień.

Coaching chrześcijański

Jest doskonałym narzędziem rozwoju dla osób, które twierdzą, że ich życie generalnie jest w porządku, ale czują, że istnieje coś więcej: pragną się rozwijać, poznać swój potencjał oraz sposoby, które pomogą im dokonać zmian w różnych sferach ich życia, marzą, aby wyrwać się ze stagnacji codzienności. W pracy bazujemy na założeniach antropologii chrześcijańskiej, wskazującej na to, że człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boga, który pragnie naszego spełnienia i życia w obfitości. Coaching chrześcijański to podejście do efektywności osobistej, umożliwiające przejście z punktu, gdzie jest człowiek do punktu, gdzie chce widzieć go Pan Bóg.

Doradztwo zawodowe

Zapewnia wsparcie w odnalezieniu właściwej ścieżki zawodowej oraz pomoc w przygotowaniu do jej rozpoczęcia lub zmiany. W ramach doradztwa pracujemy nad zwiększeniem świadomości mocnych stron, potencjału oraz kompetencje klienta. Dostarczamy także wiedzę o rynku pracy oraz uczymy dobrych praktyk związanych z procesem poszukiwania pracy i udziału w rekrutacji.

Psychologiczne warsztaty rozwojowe

dedykowane są dla osób, które chcą podjąć nad sobą pracę w bardzo konkretnych obszarach, tj. komunikacja, uczucia czy asertywność. Warsztaty odbywają się małych grupach, cechuje je duża aktywność uczestników oraz trenowanie określonych umiejętności, ćwiczenie odpowiednich zachowań.