Serce Ojca

Serce Ojca jest dla nas źródłem poczucia bezpieczeństwa, doświadczenia bycia kochanym i bycia posłanym. Poprzez warsztaty Serca Ojca chcemy:

  • abyś poczuł i poczuła się bezpiecznie w Tym, który przygotował dla Ciebie Dom - Miejsce odpocznienia i pokoju shalom,
  • podzielić się Miłością dobrego Ojca przez jej namacalne doświadczenie. Tak byś już chodził w przeświadczeniu własnej godności, godności syna i córki Bożej, pogłębiać więź poprzez rozwiązywanie konfliktów,
  • odkryć przed Tobą marzenia i pragnienia Boga dla Ciebie. Odkryć, i wcielić je w życie także tych obok nas.

RYS HISTORYCZNY

W pierwszej połowie lat 90-tych Duch Święty przekonywał chrześcijan w różnych miejscach świata o dobroci żywego Boga. Tak zrodziło się powołanie wielu z nich do głoszenia Serca Ojca na wszystkich kontynentach, dziś także i w Polsce.

Sami dotykamy dobroci Boga Ojca od czasu przyjęcia do swojego życia Jego Syna Jezusa, jednak w ostatnich kilku latach rośnie w nas przynaglenie, aby przeszczepiać Jego Serce kolejnym synom i córkom.

Świadomość potrzeby dzielenia się objawieniem Synostwa i Córostwa zaczęła w nas pracować po przeprowadzeniu przez Wspólnotę Nowej Ewangelizacji z Dolnego Kubina warsztatu Serca Ojca na rekolekcjach Głosu na Pustyni w Kiczycach w 2015 r. Wtedy to zaczęliśmy rozmawiać, modlić się i słuchać, czy to nas PAN posyła by zorganizować warsztaty Serca Ojca w Polsce.

W obecnej chwili przygotowujemy czwartą warsztaty Serca Ojca. Wierzymy, że ich przekaz pozwoli każdemu uczestnikowi przyjąć bliskość i troskę dobrego Boga! Pragniemy dzielić się doświadczeniem bycia Synami i Córkami Króla, doświadczeniem godności wnoszącej w nasze życie bezpieczeństwo, sens i pokój.

INFORMACJE O WARSZTATACH

Termin: 26-28 października 2018

Rozpoczęcie: 26 pażdziernika o 18:00 (kolacja)
Zakończenie: 28 października około godziny 14:00

Koszt (z wyżywieniem):
190 zł - osoby pracujące
160 zł - osoby niepracujące i studiujące


Miejsce: Dom Rekolekcyjny Św. Ojca Pio
Skomielna Czarna

Pytania i dodatkowe informacje: serceojca@glosnapustyni.pl

 

Link do formularza zgłoszeniowego znajdziesz poniżej:Jeżeli chciałbyś wziąć udział w warsztatach, a finanse są dla Ciebie przeszkodą,
bardzo prosimy o kontakt na wyżej wspomniany adres.

ODPOWIEDZIALNI ZA WARSZTATY

Paweł Cyrek (lider projektu)

Zofia Różowska
Tomasz Różowski
Dominika Kiepuszewska
Marta Posłuszna
Katarzyna Ogrodzińska
Jadwiga Zielińska
Michał Drożdż