Serce Ojca

Serce Ojca jest dla nas źródłem poczucia bezpieczeństwa, doświadczenia bycia kochanym i bycia posłanym. Poprzez warsztaty Serca Ojca chcemy:

  • abyś poczuł i poczuła się bezpiecznie w Tym, który przygotował dla Ciebie Dom - Miejsce odpocznienia i pokoju shalom,
  • podzielić się Miłością dobrego Ojca przez jej namacalne doświadczenie. Tak byś już chodził w przeświadczeniu własnej godności, godności syna i córki Bożej,
  • pogłębiać więź poprzez rozwiązywanie konfliktów,
  • odkryć przed Tobą marzenia i pragnienia Boga dla Ciebie. Odkryć, i wcielić je w życie także tych obok nas.

RYS HISTORYCZNY

W pierwszej połowie lat 90-tych Duch Święty przekonywał chrześcijan w różnych miejscach świata o dobroci żywego Boga. Tak zrodziło się powołanie wielu z nich do głoszenia Serca Ojca na wszystkich kontynentach, dziś także i w Polsce.

Sami dotykamy dobroci Boga Ojca od czasu przyjęcia do swojego życia Jego Syna Jezusa, jednak w ostatnich kilku latach rośnie w nas przynaglenie, aby przeszczepiać Jego Serce kolejnym synom i córkom.

Świadomość potrzeby dzielenia się objawieniem Synostwa i Córostwa zaczęła w nas pracować po przeprowadzeniu przez Wspólnotę Nowej Ewangelizacji z Dolnego Kubina warsztatu Serca Ojca na rekolekcjach Głosu na Pustyni w Kiczycach w 2015 r. Wtedy to zaczęliśmy rozmawiać, modlić się i słuchać, czy to nas PAN posyła by zorganizować warsztaty Serca Ojca w Polsce.

W obecnej chwili przygotowujemy trzecie warsztaty Serca Ojca. Wierzymy, że ich przekaz pozwoli każdemu uczestnikowi przyjąć bliskość i troskę dobrego Boga! Pragniemy dzielić się doświadczeniem bycia Synami i Córkami Króla, doświadczeniem godności wnoszącej w nasze życie bezpieczeństwo, sens i pokój.

INFORMACJE O WARSZTATACH

Termin: 27-29 lipca 2018

Miejsce: Ośrodek Rekolekcyjny

przy Klasztorze Ojców Pallotynów w Kleczy Dolnej


Koszt: 180 zł (dorośli), 160 zł (studenci)


Rejestracja i zapisy: kliknij tutaj

Kontakt: serceojca@glosnapustyni.pl


Jeżeli chciałbyś wziąć udział w warsztatach, a finanse są dla Ciebie przeszkodą,
bardzo prosimy, napisz do nas: serceojca@glosnapustyni.pl

 

ODPOWIEDZIALNI ZA WARSZTATY

Paweł Cyrek (lider projektu)

Zofia Różowska
Tomasz Różowski
Dominika Kiepuszewska
Marta Posłuszna
Katarzyna Ogrodzińska
Jadwiga Zielińska
Michał Drożdż