To, co świeci najjaśniej

Znajdujemy się obecnie w zupełnie nowej, trudnej sytuacji. Wielu ludzi widzi ten moment jako czas, który trzeba przeczekać. A jeśli jest to czas poszukiwania odpowiedzi? Życie wierzących to życie na misji. I choć zmieniły się okoliczności tej misji, to sama misja pozostaje aktualna.

W jaki sposób Duch Święty działa dziś? Jak możemy z nim współpracować? Jaka jest rola znaków, cudów i darów duchowych w naszej misji?

Na te pytania w najbliższą środę, 22 kwietnia, będą odpowiadać nasi online-goście z USA: Patrick Reis i o. Patrick Gonyeau z Encounter Ministries – jednej z najprężniej rozwijających się służb uzdrowienia w Kościele katolickim, która powstała po to, by szkolić i uczyć katolików, jak poprzez dary Ducha Świętego objawiać Bożą miłość i moc, wszędzie tam, gdzie się pojawiają.

Spotkanie będzie tłumaczone na język polski.

Zapraszamy Was serdecznie – a Wy zaproście swoich znajomych i przyjaciół. A zapraszanie na spotkanie-online stwarza nowe możliwości – każdy, bez względu na odległość, może wziąć w nim udział. Do zobaczenia w środowy wieczór 22 kwietnia o 19:00 na naszym profilu na FB.

PS Jeśli ktoś z Waszych znajomych nie ma konta na Facebooku, to może do nas dołączyć bez logowania się, po kliknięciu w adres: https://www.facebook.com/glosnapustyni/

Ważna informacja techniczna: należy to zrobić w przeglądarce Chrome (takie informacje dotarły do nas od uczestników naszej poprzedniej transmisji online).