Chrystus i zmysły

Zapraszamy Was bardzo serdecznie na kolejne online-spotkanie Głos na Pustyni, które już w najbliższą środę o 19:00 na naszym głosowym profilu na FB.

Naszym online-gościem będzie o. Tomasz Gałuszka OP – dominikanin, historyk, dyrektor Dominikańskiego Instytutu Historycznego w Krakowie, autor książek, m.in. „Odnowa w łasce. Teologia charyzmatów św. Tomasza z Akwinu. Jak dotknąć Boga i otrzymać charyzmaty”. W środowy wieczór podzieli się z nami nauczaniem „Zmysłowy Chrystus”.

Nasze spotkanie 13 maja będzie miało nieco inną kolejność, zaczniemy bowiem od czasu nauczania, po którym wysłuchamy ogłoszeń oraz świadectwa, a następnie przejdziemy do czasu uwielbienia i wstawiennictwa.

Do zobaczenia w środę, 13 maja (środa) o 19:00 na naszym profilu na FB.

PS Jeśli ktoś z Waszych znajomych nie ma konta na Facebooku, to może do nas dołączyć bez logowania się, po kliknięciu w adres ➡️ https://www.facebook.com/glosnapustyni/

👉 Ważna informacja techniczna: należy to zrobić w przeglądarce Chrome (takie informacje dotarły do nas od uczestników naszej poprzedniej transmisji online).