Archiwa: Wydarzenia

Lato 2016 – Kiczyce

Wyjazd wakacyjny do Kiczyc

Jakie plany na wakacje? Jeśli jeszcze nie potrafisz odpowiedzieć na to pytanie, bo żadna górska eskapada, falujące morze ani inne rozrywki jakoś dziwnie nie chwytają Cię za serce, to może czas na wakacje z… Głosem na Pustyni?

Jeśli jesteś głodny Boga, chcesz pogłębić z Nim swoją relację, pragniesz doświadczyć mocy Ducha Świętego, a popołudniami korzystać z niezliczonych atrakcji (od basenu, kajaków, gry w kosza po chodzenie po linie) to gorąco Cię zapraszamy – pojedź z nami!

Kiczyce 2016 to wyjazd otwarty, dla każdego, dlatego możesz zaprosić również swoich bliskich.

W tym roku cały tydzień chcemy poświęcić zagadnieniom proroctwa, dlatego nasz wyjazd nazwaliśmy Tygodniem Proroczym – i wierzymy, że właśnie taki będzie!

Słowem i modlitwą będą posługiwać nam wspaniali goście: Maciek Wolski z zespołem z Fundacji 24/7 i Stasia Iżyk ze wspólnoty Dom Zwycięstwa.

Gdzie: Chrześcijański ośrodek wypoczynkowo-konferencyjny h2o.

Kiedy: 14-21 sierpień.

Koszt wyjazdu: 650 PLN/os (cena zawiera pełne wyżywienie, zakwaterowanie, koszty konferencji i materiałów, dostęp do basenu, kajaków, boisk sportowych, bilarda, piłkarzyków… i wielu innych atrakcji ośrodka)

Zaliczka: 200 zł (od osoby dorosłej), płatna do 2 tygodni po przyjęciu zgłoszenia (szczegóły mailem).

Miejsca na nasz wakacyjny wyjazd niestety się już skończyły dlatego zapisy zostały zamknięte.

To już nasz trzeci wyjazd wakacyjny własnie do Kiczyc. Co roku jest to czas przełomów, Bożych cudów, doświadczenia miłości i po prostu wspaniałej zabawy w roześmianym towarzystwie. Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy to wyjazd dla Ciebie to zobacz, jak wyglądają nasze wyjazdy.

Lato 2015 – Kiczyce

Wyjazd wakacyjny do Kiczyc

GŁOS jedzie na wakacje!… dołącz do nas!

Jeśli z jakiegoś powodu rekolekcje kojarzą Ci się właśnie z nudą to zaufaj, że w tym roku to się zmieni. Wyjazd jest dla Ciebie, jeśli tylko jesteś głodny Boga, pragniesz przeżyć duchową przygodę, znaleźć odpowiedzi na trudne pytania, doświadczyć niesamowitego działania Ducha Świętego i mieć dostęp do basenu, jeziora i innych atrakcji w cenie… ;)

Każdy może pojechać z nami!

Gośćmi w tym roku będą Marcin Zieliński (Głos Pana, Skierniewice), znany już z naszych środowych spotkań wspólnoty oraz Pavol Strezo (Wspólnota Nowej Ewangelizacji, Dolny Kubin) ze Słowacji. Konferencje będą prowadzili również o. Mariusz Orczykowski OFMConv.

Miejsce wyjazdu: Chrześcijański ośrodek wypoczynkowo-konferencyjny h2o.

Termin wyjazdu: 22-29 sierpień.

Koszt wyjazdu: 620 PLN/os (cena zawiera pełne wyżywienie, zakwaterowanie, koszty konferencji i materiałów, dostęp do basenu, kajaków, boisk sportowych, bilarda, piłkarzyków… i wielu innych atrakcji ośrodka)

Zaliczka: 200 zł (od osoby dorosłej), płatna do 2 tygodni po zapisaniu się.

Zapisy i informacje: waldek@glosnapustyni.pl

Jeśli jeszcze nie czujecie się zachęceni możecie obejrzeć zdjęcia z zeszłego roku tutaj.

Wieczór autorski z Mają Miduch – podsumowanie

Biografia Ducha Świętego

“Chcę, by Ten, o którym piszę, stał się bliższy Tobie, byś skupił się na Jego działaniu, doświadczył tego, kim On jest i jak może zmienić Twoje życie. Chcę, żebyś spojrzał na Ducha z perspektywy swojej biografii, żebyś Go w niej odnalazł i zaprosił, by pisał ją dalej z Tobą. By ktoś, patrząc na Twoje życie, mógł zawołać: To jest biografia Ducha Świętego!”

Maria (Maja) Miduch

7 maja w czwartek o godz. 18:00 odbył się w Głosie na Pustyni szczególny wieczór: Wieczór autorski z Mają Miduch! Maja dzieliła się z nami kulisami powstania i inspiracji, dla których powstała “Biografia Ducha Świętego”. Cały wieczór poprowadził Marcin Jakimowicz.

Dziękujemy w szczególności Mai oraz Marcinowi Jakimowiczowi, Bogusławowi Zdebskiemu, Beacie Wojciechowskiej-Jasion, Wydawnictwu WAM i wszystkim tym, dzięki którym ten wieczór mógł się odbyć i właśnie tak wyglądać.

Książkę już możecie nabyć w naszym sklepie internetowym: sklep.glosnapustyni.pl

Tutaj możecie posłuchać nagrania audio ze spotkania.

Poniżej znajdziecie podsumowanie całości wydarzenia.

 

Film Sons of God – kolejny seans!

Synowie Boży

Jesteśmy niesamowicie poruszeni zainteresowaniem i odbiorem z jakim spotkał się ostatni, jak zapowiadaliśmy, pokaz filmu “Synowie Boży”. Ostatni pokaz zgromadził komplet widzów w kinie Wrzos a bilety rozeszły się już kilka dni przed pokazem. Kolejne jeszcze osoby dopytywały o możliwość obejrzenia filmu dlatego podjęliśmy rozmowy o organizacji kolejnego pokazu.

Zapraszamy więc do wzięcia udziału w kolejnym, pokazie filmu “Synowie Boży” (2014), który odbędzie się w niedzielę 16 listopada w krakowskim kinie “Wrzos” (ul. Zamoyskiego 50).

To film mówiący o uzdrawianiu w imieniu Jezusa, jako normalnym aspekcie życia tych ludzi, którzy stali się dziećmi Boga. Pragniemy dotrzeć z Dobrą Nowiną do tych, którzy są głodni Boga i modlić się o to, by Duch ich wypełnił. Wierzymy, że od teraz ich życie już nigdy nie będzie takie same!

Zapisy i szczegóły są dostępne tutaj.

Dla tych, którzy w środę pojawią się na spotkaniu wspólnoty, zachęcamy do zakupu biletów w Głosie. Pozostałych prosimy o rejestrację przez formularz dostępny tutaj i wpłatę na konto.

Zaproście swoich znajomych. Synowie Boży – na ten właśnie czas. “Bo stworzenie z upragnieniem oczekuje objawienia się synów Bożych.” (Rz 8,19)

Film Sons of God – ostatni seans

Synowie Boży

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym, już ostatnim, pokazie filmu “Synowie Boży” (2014), który odbędzie się w niedzielę 19 października w krakowskim kinie “Wrzos” (ul. Zamoyskiego 50).

To film mówiący o uzdrawianiu w imieniu Jezusa, jako normalnym aspekcie życia tych ludzi, którzy stali się dziećmi Boga. Patrząc na komentarze osób po ostatnim seansie, widzimy jak u wielu osób film zmienił spojrzenie na to, co oznacza życie z Bogiem na co dzień. Tak realnie. Tak po prostu.

Zapisy i szczegóły są dostępne tutaj.

Dla tych, którzy w środę pojawią się na spotkaniu wspólnoty, zachęcamy do zakupu biletów w Głosie. Pozostałych prosimy o rejestrację przez formularz dostępny tutaj i wpłatę na konto.

Zaproście swoich znajomych. Synowie Boży – na ten właśnie czas. “Bo stworzenie z upragnieniem oczekuje objawienia się synów Bożych.” (Rz 8,19)

Film Sons of God

Synowie Boży

Już w najbliższy piątek 26 września zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym pokazie filmu “Synowie Boży” (2014), który odbędzie się w krakowskim kinie “Wrzos” (ul. Zamoyskiego 50). To film mówiący o uzdrawianiu w imieniu Jezusa, jako normalnym aspekcie życia tych ludzi, którzy stali się dziećmi Boga.

Zapisy i szczegóły są dostępne tutaj.

Dla tych, którzy w środę pojawią się na spotkaniu wspólnoty, zachęcamy do zakupu biletów w Głosie. Pozostałych prosimy o rejestarcję przez formularz dostępny tutaj i wpłatę na konto. Zapowiada się szczególny czas w piątek. Zaproście swoich znajomych. Synowie Boży – na ten właśnie czas. “Bo stworzenie z upragnieniem oczekuje objawienia się synów Bożych.” (Rz 8,19)

Film Sons of God

Synowie Boży

Tak jak zapowiadaliśmy – każdego z Was, kto jeszcze nie widział filmu “Synowie Boży” (2014), – zapraszamy do wzięcia udziału w premierowym pokazie w Polsce, który 8 sierpnia wyświetlimy w krakowskim kinie “Wrzos” (ul. Zamoyskiego 50).

Zapisy i szczegóły są dostępne tutaj.

Dla tych, którzy jutro (lub za tydzień w środę) pojawią się na spotkaniu wspólnoty, zachęcamy do zakupu biletów w Głosie. Pozostałych prosimy o wpłatę na konto po uprzedniej rejestracji (ważnej 48h). Zapowiada się szczególny czas w przyszły piątek. Zaproście swoich znajomych. Synowie Boży – na ten właśnie czas. “Bo stworzenie z upragnieniem oczekuje objawienia się synów Bożych.” (Rz 8,19)

Konferencja dla Ojców – Tato, jesteś potrzebny

Tato jesteś potrzebny

 

Już dziś zapraszamy wszystkich ojców na szczególne spotkanie z okazji Dnia Ojca. Będzie mowa o tym, jak potężny wpływ na życie swoich dzieci ma każdy tato. Co zrobić, aby był to dobry wpływ? Jakie jest znaczenie autorytetu ojca w rodzinie? O tym – i wiele więcej – 23 czerwca o godz. 19:00 w sali Chrześcijańskiej Fundacji Głos na Pustyni w Krakowie, ul. Bronowicka 73. Zaproście Waszych znajomych ojców i tych, którzy do roli ojcostwa się przygotowują. Zapowiada się szczególny czas, zobaczcie sami!

Podsumowanie spotkania znajdziecie tutaj.

Nagranie ze spotkania znajdziecie tutaj.

GŁOSny łOBIAD edycja II – podsumowanie

Hbr 13, 2: “Nie zapominajmy też o gościnności, gdyż przez nią niektórzy, nie wiedząc, aniołom dali gościnę”.

W niedzielę 18-tego maja w naszej wspólnocie udało się przeprowadzić świetną inicjatywę: o wspólnej porze – do domów osób ze wspólnoty zawitali goście (także Głosiaki!). Cały myk polegał na tym, by spędzić wspólne niedzielne popołudnie przy pysznym obiedzie, ale w taki sposób, że do samego końca nikt nie wiedział, kto dziś zawita w progach Twojego domu! Się działo! To był znakomity, rodzinny, piękny czas! I do tego naprawdę pyszny ;)

Zresztą zobaczcie sami tutaj

Pascha 2014

Zbliża się Pascha, noc, która jest całkowicie inna od wszystkich nocy w roku! Noc w której nie można spać!

Zapraszamy do wzięcia udziału w Sederze Paschalnym, celebrowanym przez Rabina Mesjanistycznego. Może to być okazja do pogłębienia swojego patrzenia na to co Pan dokonał w dziejach Izraela i Kościoła.

Szczegóły poniżej na plakacie.

Pascha 2014

Lato 2014

Wyjazd wakacyjny do Kiczyc

Byłeś już na wyjeździe z Głosem na Pustyni?

Jeśli z jakiegoś powodu rekolekcje kojarzą Ci się właśnie z nudą to zaufaj, że w tym roku to się zmieni. Wyjazd jest dla Ciebie, jeśli tylko jesteś głodny Boga, pragniesz przeżyć duchową przygodę, znaleźć odpowiedzi na trudne pytania, doświadczyć niesamowitego działania Ducha Świętego i mieć dostęp do basenu w cenie… ;)

… dołącz do nas!

Każdy może pojechać z nami!

Gościem specjalnym, który będzie się z nami dzielił słowem jest Colin Symes. To wyjątkowa osoba, którą Bóg posługuje się już od wielu lat Colin Symes jest zaangażowany w pracę nad budowaniem jedności wśród lokalnych wspólnot kościelnych. W latach 1993-1998 wspierał swoim nauczaniem i zespołami, które z nim przyjeżdżały, pracę EnChristo – Szkoły Ewangelizacji i Życia Chrześcijańskiego w Lanckoronie, a następnie powstałe w wyniku jej pracy wspólnoty na Słowacji. Szczególnym tematem, który Colin wzmacnia w swoim nauczaniu jest przesłanie Bożej miłości, wzajemnej służby i Obecności Pana. I właśnie zagadnieniem Bożej Obecności Colin będzie dzielił się z nami. Przygotuj się na szczególny czas doświadczenia Boga. Konferencje będą prowadzili również o. Mariusz Orczykowski OFMConv, Karol Sobczyk i inni!

 

 

Miejsce wyjazdu: Chrześcijański ośrodek wypoczynkowo-konferencyjny h2o.

 

 

Termin wyjazdu: 9-16 sierpień

Koszt wyjazdu: 600 PLN/os (cena zawiera pełne wyżywienie, zakwaterowanie, koszty konferencji i materiałów, dostęp do basenu, kajaków, boisk sportowych, bilarda, piłkarzyków… i wielu innych atrakcji ośrodka)

Przyjmujemy zapisy do dnia 05.04.2014r.

Zaliczki:

05.04.2014 (pierwsza wpłata) 200 zł (od osoby).
31.05.2014 (druga wpłata) 200 zł (od osoby).
26.07.2014 (trzecia wpłata) – 200 zł (od osoby).

Zapisy i informacje: waldek@glosnapustyni.pl

Jeśli jeszcze nie czujecie się zachęceni możecie obejrzeć zdjęcia z zeszłego roku tutaj.

A tutaj znajdziecie podsumowanie wyjazdu. Zapraszamy już za rok

GŁOSne łOBIADowanie – podsumowanie

Hbr 13, 2: “Nie zapominajmy też o gościnności, gdyż przez nią niektórzy, nie wiedząc, aniołom dali gościnę”.

W naszej wspólnocie Głos na Pustyni udało się przeprowadzić świetną inicjatywę: o wspólnej porze – do domów osób ze wspólnoty zawitali goście (także Głosiaki!). Cały myk polegał na tym, by spędzić wspólne niedzielne popołudnie przy pysznym obiedzie, ale w taki sposób, że do samego końca nikt nie wiedział, kto dziś zawita w progach Twojego domu! Się działo! To był znakomity, rodzinny, piękny czas! I do tego naprawdę pyszny;)

Zresztą zobaczcie sami tutaj